www.sudzibas.lv Serenity Par smaržu kvalitāti

Serenity.lv / SIA Gordon - Par smaržu kvalitāti

Mana pieredze iegādājoties smaržas internetveikalā serenity.
Iegādājoties smaržas internetveikalā serenity d&g un salīdzinot tās ar ārzemēs iepriekš iegādātām tādām pašam d&g smaržām, konstatēju, ka tās natbilst originālajām smaržām. Sazinoties ar serenity pārstāvi es tiku informēts par sekojošo.

Viena zīmola smaržas kas iegādātas ārzemes un latvijā var tiešām atšķirties pēc noturības vai kvalitātes. Kā arī ražotajam nav pienākuma norādīt, kuram tirgum ir paredzēta konkrēta prece.

Pēc minētā secināms, ka smaržas tiek ražotas un pārdotas, dalot tirgu, vienā gadījumā pārdodot zemākas kvalitātes smaržas, protams rietumu tirgum labākas kvalitātes. Taču cenā šis kvalitātes izmaiņas kautkā neatspoguļojas.

Esiet uzmanīgi un lai nesanāk tā, ka skopais maksā divreiz, kā tas sanāca man:)

Z

Dainis 28.02.2018

Kur tad šajā visā vainīgs ir Serenity.lv? Jūs jau no tēmas, kāpēc man veikalā neteica, ka blakus veikalā ir labāki āboli, šāda kārtība pastāv jau gadiem un ir daudz faktori, kas nosaka , kāpēc šāda kārtība ir radusies..

I Inese.K 11.01.2019

Да, так и есть. Речь идет об одном- торговля подделкой. Это должно быть наказуемо. Пишите, что это аналог и торгуйте, тогда люди будут знать за что платят. А так- обман! Я заказала себе и коллеге духи, которыми лет 5 пользуюсь. И серените.лв мне прислала фейк китайский! На бутылочке написано - сделано в Швейцарии, на упаковке- Китай! Вот вам и ответ. Подделка! Об этом все и пишут!