www.sudzibas.lv Serenity Neprofesionāla attieksme

Serenity.lv / SIA Gordon - Neprofesionāla attieksme

Sveiki, vienkārši nevaru noklusēt cik neprofesionāla attieksme ir šim uzņēmumam, un pluss visam, viņi nenāk pretī patērētājam. Situācija bija sekojoša, pasūtīju dāvanu savam brālim, pasūtījuma detaļās pieminēju, ka smaržas ir domātas, kā dāvana, un saņēmu smaržas itkā termiņā, termiņa pēdējā dienā, vienalga mani iepriecināja preces saņemšana, līdz es izņēmu kasti no pakomāta. Izņemot kasti no pako māta, sajutu stipru smaržu, un atverot iepakojumu konstatēju, ka smaržas ir salikušas pa kasti, gan iekšpusē(pašas smaržas), gan no ārpuses. Sakontaktēju serenity.lv un man jau tā sieviete rupji atbildēja, ka es esot rakstījusi uz nepareizo epasta adresi, un darījuma turpinājumā, viņa noteica, ka man jāatgriež prece, tas ir jāpako prece, jāievieto pakomātā, uz ko es noteicu, ka man nav laika to darīt, prasīju, lai piedāvā citu variantu preces nosūtīšanai, uz ko es nesaņēmu pozitīvu atbildi, bet gan- vai nu tā vai, ja prece netiks atgrieza, nauda netiks atmaksāta. Pietam vēl vairs nav otras tādas preces noliktavā, bet var gaidīt vēl pusmēnesi, atkārtošu, ka tā bija domāta kā dāvana, kāds pusmēnesis? Vien vārd sakot, ļoti nepatīkams interneta veikals, vienkārši gribēju padalīties manās bēdās un negatīvajā pieredzē.