www.sudzibas.lv Serenity Krāpšana augstākajā pakāpē!!!

Serenity.lv - Krāpšana augstākajā pakāpē!!!

Esmu šokā... Kā var tirgot smaržas, rakstot ka tas ir oriģināls, bet pasūtīto smaržu vietā saņemu tik siktu plaģiātu, kas nesmaržo pat 30 min. ! Esmu dziļā šokā par šāda veida krāpniecību, plānoju arī vērsties ptac, cerams ka viņiem ir kāds rīcībplāns pret šādiem gadījumiem... Skumji, ka iztērētāju lielu naudu par... Pat nezinu ko - ūdeni ar spirtu pudelītē... Skumji. Nekad vairs neko nepirkšu šajā internetveikalā un nevienam citam arī neiesaku. Ja vien negribat saņemt tik sliktas klases plaģiātu, kas pat 20 min nenoturēsies uz jūsu ādas...

O Otis 08.09.2019

Pēc maniem secinājumiem. Derētu iedziļināties tajās smaržās un pšikalkās pirms pērkat. Ja problēmas ar ikdienas higiēnu tad tur pat sīpols zem paduses nelīdzēs.
Pazuda smarža.. un ? Kas bija pēc tam ? Kas notika? To gan tu neuzrakstīji. Var te izdomāt visādus tur marasmus par šķaidītām un tādām smaržām , bet nekad man nav saprotams.. kam tev tā smarža vajadzīga ? noslēpt savu padusi? Senos laikos pšikaļis ik pēc 10 minūtēm un neviens nesūdzējās.

A andrejs C 27.12.2021

Ja atšķiras pat iepakojuma krāsa tad ko tur runāt par satura kvalitāti..

Saivii 10.09.2019

Lielu naudu tu neizteereeji,jo ja buutu bijusi liela nauda- buutu bijis kvalitaates. Gribeeji pa leeto izbraukt, bet smarzhas maksaa attieciigi, leetie uudenji turpretiim- par kapeikaam.Luuk arii rezultaats.