www.sudzibas.lv Serenity Smaržu kvalitāte

Serenity.lv - Smaržu kvalitāte

Labdien! Iegādājos šajā internetveikalā smaržas Carven Le parfum, pilnīgs plaģiāts, smird nevis smaržo, brīnos neviens cilvēks sinī mājaslapā nebija rakstījis par zīmolu viltojumiem. Cilvēki neuzķeraties uz šo firmu pilnīgs "mēsls". mājaslapas administratori paši raksta atsauksmes par smaržām un to labu kvalitāti, neticiet tam.

C

S SwCherry 13.10.2015

Esmu tur iegādājusies smaržas un līdz šim nav bijis tā, ka liktos, ka smaržas ir viltojumi..

C Cipparinhs 17.10.2015

SW Cherry --- Tu laikam neesi bijusi originaalo smarzu veikalaa un nemaz nezini kaa smarzo iistas smarzas, taapeec lieto plagiaatus un od nelaagi...

E Esssss5 25.01.2018

Redzēs,kurš beigās odīs nelabi.

E Esssss5 25.01.2018

Tu mani neesi saticis,lai publiski rakstītu tādus apvainojumus!smird Tavs internet veikals un bizness.

M MaggieS 25.11.2015

Es ari iegādājos smaržas Serinity.lv YSL Black Opium. Diemžēl manas smaržas arī smird, pēc spirta vai pēc kādas ķīmijas, grūti pateikt. Oriģinālo smaržu tikai atgādina. Ietaupīt neizdevās, nācās pirkt īstas smaržas veikalā :(

J julijakobceva 14.01.2016

esmu iegadajusies Frais Monde EdT un tiesam smird pec spirta... neko citu nevar saostit... nedomaju, ka italu firma viltotu savu produkciju sadi, bet pacik vacins pudelei ir skruvejams, to var viegli izdarit jebkurs. stulbi, ka darot to, doma, ka cilveki ir mulki un neatskirs... bet turpmak es te neiepirksos un paliksu pie sava iecienita parfimers.lv veikala.

T Tashauk 13.07.2016

Tapat ka autore iegadajos parfume un sanemu fake...

E Essaule 15.10.2016

Pilnīgi piekrītu! Arī pievienoju sūdzību, izlasīt var šeit:

S Smaržas 06.06.2017

Pievienojos visām sūdzībām! Es arī pasūtīju no serenity.lv L'Eau Kenzo. Smaržas nav oriģinālas,ļoti nenoturīgas. Vairs nepasūtīšu smaržas no Serenity veikala.

A Anzela Cvetkova 22.08.2017

Labdien .Serenity.lv ir vienīdais internet veikals kur iegādājos smaržas jau vairākus gadus un esmu droša ka saņemšu kvalitatīvu produktu salīdzinoši ar citiem veikaliem .Tāpēc nesaprotu vispār par ko jūs rakstāt kaut kādas muļķības . Es ļoti iesaku visiem šo internetveikalu .

M mazlietpozitivi 20.06.2018

Piekrītu pilnībā! 4 gadi sūtu jau... summāri jau pie 500 eiro esmu iztērējusi, (!pilnīgi nekādu sūdzību!) es iedomājos cik esmu iekanomējusi, principā rupji 50% no tā ko nopirktu (Douglas). Reāli esmu pirkusi Douglasa smaržaS piemeram -----> Hugo Boss MaVi, Lanvin 'Eclat, Salvador Dali Ruby Lips

E Esssss5 24.01.2018

Arī es tur tikko nopirku reālu spirtu smaržu pudelītē.neiesaku citiem iekrist.

R Runcis33 13.11.2018

Es arī, otro reizi mēģināju pirkt un arī kopija. Nesmaržo pēc nekā, liekas, ka pudelītē ir tikai ūdens un spirts. Mājās bija arī oriģinālās. Tā, ka varu izmest 100ml pudelīti ar ūdeni! Vilšanās! Nekad tur neko vairs nepasūtīšu!

R Runcis33 13.11.2018

Ko tu tur muldi! Neesi jutusi kā jāsmaržo smaržām tad!

D Dendijs A 02.05.2019

Smaržas tiešām pēc 30 sekundēm vairāk nesmaržo! :(

J Jūlija 08.03.2020

Kā var ticēt tam, ka uzņēmums tirgo pa 25 eur smaržas, ja visur viņi ir ap 50 eur un gaidīt ka tas nav feiks. Cilvēki domājiet līdzi!

A andrejs C 27.12.2021

Arī iegadājās smaržas un sieva uzreiz pateica, kad viltojums. Pat iepakojumā bija redzama atšķirība, nemaz nerunājot par sastāvu.. Tagad domājam plānu, kā rīkoties, lai pārdevējs atgriež naudu.