www.sudzibas.lv seppala Apģērbu krāsas izplūst!

seppala - Apģērbu krāsas izplūst!

Saku jums godīgi. Seppalā dažreiz gadās tā, ka apģērbu krāsas izmazgājas. Nesen nopirku adītu, zili strīpainu jaciņu. Tā kā man krāsu izplūšana jau bija gadījusies, mazgāju jaku ar tādu temperatūru kāda ir uzrādīta uz birkas. Kad apskatīju savu jaku, zilās strīpas bija kļuvušas gandrīz pelēkas un uz baltajām svītrām bija zili pleķīši. Vispār saku, ka seppalā ir ļoti nekvalitatīvi apģērbi. Varat teikt, ka seppala rullē, bet tās ir manas domas, kuras vēlos paust citiem.

U

K kkk 22.05.2008

Tiešām! Arī man ir gadījies. Vienā reizē nopirku trīs apģerbu gabalus, un visi pēc mazgāšanas pārvērtās par lupatām. Bikses mazgāju veļas mašīnā, bet blūzes ar rokām. Ļoti slikta kvalitāte. Vairs tur neko nepirkšu. Labāk samaksāt trīs vai četras reizes dārgāk, bet lai ir kvalitāte.

L Liene 26.05.2008

Es sen tur vairs neiepērkos, vai tad tur ir ko pirkt?

M mad 26.05.2008

Ne tikai imazgājas krāsas, bet drēbes ļoti ātri izstaipās :( uzvelkot pāris reizes pēc tam vairs nevar vilkt jo par lielu un es domāju ka svarā tik ātri nevaru pieņemties :)

M mmm 27.05.2008

re ka! ari drebes vajag macet mazgat. un tas VIENMER ir jamazga pec tam noteikumiem, kas rakstiti un birkam. Cik drebes neesmu pirkusi Seppala un nekas tads nav bijis.

I innusa 09.06.2008

Nopirku bērnam baltu krekliņu ar spīdumiņiem. Mazgāju kā norādīts, bet spīdumiņi pirmajā mazgāšanas reizē pazuda. Palika tikai balts krekliņš ar līmes svītriņām :)

K kate 12.06.2008

Es drēbes pērku daudzos veikalos, arī Sepaalā. Birkas nekad nelasu. Visus apģērbus, ieskaitot tagad tik populārās baletčībiņas, mazgāju veļasmašīnā kokvilnai paredzētā režīmā 60 grādu temperatūrā. Neviens apģērbs nav izčakarējies. Vienīgi pūkainos adījumus mazgāju ar rokām- jo veļasmašīnu piepūko. Domāju, ka kritizētājām ir gadījies kāds konkrēts brāķis. Vienīgais, kas man nepatīk, ka drēbju audums salīdzinoši ātri nolietojas, bet tas laikam no tā, ka es ļoti bieži mazgāju.
Starp citu, arī dārgos veikalos laiku palikam trāpās brāķi. Ja gribi apģērbu, kas ilgi nēsājams, pērc sintētiku, bet tad būs jāpcieš ne visai glītais apģērba izskats un nepatīkamais materiāls pie miesas.

P pardeveja 09.09.2008

Nu ta miljas daamas, vajag macet mazgat drebes un tur jau pats uz aci var redzet kada drebes jamazga, un brak, i ir pilnigi visos drebju veikalos. Luk taa!

S simona 10.09.2008

Olympijaa ļoti nelaipni pardeveji

I Inessa 09.01.2009

Teikhu kaa ir... tie kas gribees, vienmeer atradiis kaadu s***u, kam piesieties..
Seppala ir viens no pretimnaakoshaakajiem veikaliem... Ja kaadas probleemas- vienmeer preci var samainiit, sazvaniities ar citiem veikaliem... atrast nepiecieshamo apgjeerbu jebkuraa seppalas veikalaa...
Turklaat pielaikoshanas kabiinees, atchkjiriibaa no citiem veikaliem, tev neskataas uz rokaam... meeri cik gribi, nevis tikai 3-5 dreebes, kaa man ir gadiijiem...
Un ja kaadam ir kaut mazaakaa saprashana par to, kas jaaizciesh paardevaajaam, tad tie sapratiis, ka cilveeki ir c***s un pashi nezin ko grib..
Paardeveejas( atziistu-ne visas) lien no aadas aaraa, lai klients izietu no veikala smaidiigs, bet pretii sanjem tikai druumu gjiimi un nosodoshu attieksmi..
Taada ir taa realitaate... Vien meer pastaav iznjeemumu..visi kljuudaas... Bet visaa visumaa taa ir :(

S spindzele 05.10.2009

man pašai lielākā daļa drēbju nāk no Seppala un man ne reizi nav gadījies, ka apģērbs novalkātos pārlieku ātri. Novalkājas tad, kad arī apnīk. Starpcitu es savas iemīļotās drēbes valkāju un mazgāju bieži, tomēr nekas ar tām nav atgadījies. Savukārt Reserved vienreiz nopirku maiciņu un uzdruka nomazgājās pirmajā reizē! Labi, ka tā bija jau atlaižu prece par 1, 99 Ls, bet ja būtu nopirkusi par sākotnējiem 10 Ls, tad gan būtu traki žēl. Seppala uzdrukas vēl šobrīd turās pat uz manis pirktajām pirmajām maiciņām!
Viedokļi dalās tāpat kā pieredze, bet nevajag jau arī vispārināt!!! :)
Man patīk tieši Olimpijā iepirkties, jo tur ir mierīgāk un ir ļoti laipnas pārdevējas - drošvien gada laikā mainās arī cilvēki!

A albis 05.10.2009

es vienreiz tur nopirku cementu, māja nesen sabruka, vislabākās tur ir reņģes, vienmēr svaigas.

S Santa 19.12.2009

Man arī ir gadiijies taa pat ar 2 apģērba gabaliem, vairāk biju pārskaitusies par kleitas krāsas noiešanu. Šī vasaraks kleitiņa bija sarkanā krāsā ar baltaam puķītēm un ejot ārā kā jau pieklājās arī somiņam man bija - balta. Pēc pastaigas somiņa bija noplukusi sarkana - viilos ļoti :(

I Ilone 05.07.2010

Nu tā diemžēl ir, ka mēs - pārdevēji - nevaram garantēt apģērba kvalitāti. :( Un tas ne vienmēr ir izsecināms iepriekš, ka apģērba kvalitāte būs nepietiekama.

M Marija 31.07.2010

Es nesen baltu krekliņu ar kaķīti nopirku, bet kaķītis palika bāls pēc pirmajām mazgāšanas reizēm:(
vispaariigi jau jauks veikals...