Senukai - Serviss

Apkalpošana ir tik zema ka jau kuro reizi braucot uz ksenukai veikalu nesaņemam nekādu palīdzību. Uzrunājot darbinieku viņi pasaka nav laika un dodās prom. NOPIETNI ! Rodās jautājums par ko viņiem maksā. Es strādāju klientu apkalpošanas svērā un nereizi neesmu atteikusi klientam palīdzību, lai kādā steigā būtu. Bet kā redzot ksenukai darbinieki mēneša laikā mani atraida jai trešo reizi. Ļoti zemu vērtēju šo veikalu un visticamāk neatgriezīšos vairs šajā veikalā. Savā gadījumā runāju tieši par ulmaņu gatves ksenukai. Un nepietiek ar nepieklājīgiem darbiniekiem kuriem nekad nav laika, pasūtot interneta pasūtījumu aizbraucot viņam pakaļ, darbinieki nav kārtīgi apmācīti izniegt pasūtījumu. Ja man 50 minūtes jāgaida kamēr viņa man izsniegs 2 palagus, kurus viņa jau paņēma 48 minūtes atpakaļ. Jo nemāk iedot man parakstīt papīru un viņos pati skatās un neko nesaprot. Nu piedod man kas tā par apkalpošanu.