www.sudzibas.lv K Senukai Sakārtojot savas preces

Senukai - Sakārtojot savas preces

Vairāk ieteikums, nekā sūdzība. Bija nepieciešama mozaīka flīžu nodalījumā. Bijām Ksenukai veikalā uz Jūrmalas šosejas, mums Saka, mums ir, bet nevaram atrast. Ok, nākamajā dienā aizbraucām uz ozols Ksenukaiveikalu, mums Saka, mums ir 3 gab. (nepieciešamas 15 gab.) . Mums teica, ka pēc datiem mēs redzam, ka Maskavas ielā Ksenukaiveikalā ir 25 gab. Mēs aizbraucām tur. Tur mums pasaka, ka vispār nav šāda mozaīka. Man ir liels lūgums, tad noņemiet vispār to mozaīku no pārdošanas un sakārtojiet savus plauktus un komunikāciju starp jūsu veikaliem. Paldies par lielisku ekskursiju pa Rīgu. 😂👍😉

Papildināts Olga 24.10.2020

Paldies, nopirkām Lucavsalas Ksenukai. 😂👍😷

26.10.2020

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 29.10.2020

Labdien,

Paldies, ka sazinājāties ar K Senukai klientu servisu un dalījāties savā iepirkšānās pieredzē.

Mēs noteikti ņemsim vērā Jūsu ieteikumus un strādāsim pie tā lai uzlabotu kvalitāti.

Paldies, ka esat mūsu klients.

Jauku dienu vēlot,

K Senukai