www.sudzibas.lv K Senukai Remontdarbu pakalpojumi

Senukai - Remontdarbu pakalpojumi

Izvēloties ksenukai piedāvātos remontdarbu pakalpojumus, nevajadzētu cerēt, ka tie tiks veikti ātri un kvalitatīvi. Meistariem ir tikai aptuvenas zināšanas par to ko viņi dara, nācās pašam palīdzēt un skatīties līdzi, lai nesabojā nopirktos materiālus.

Meistariem nav jēgas jautāt vai izvēlētās durvis ir pareizā izmērā un derēs ailē, pašam tas jādara. Pat samaksājot par izbraukumu uz objektu, lai nomērītu visu, beigās durvis nebija pareizā izmēra!

Montējot ārdurvis, tās netika izlīmeņotas līdz galam, ar dībeļu montāžu arī meistari gribēja slinkot, tapāt ar montāžas putu pūšanu - pavirši sapūta. Nācās palīdzēt arī ar roktura pieskrūvēšanu durvīm. Un meistari, kas bija ieradušies, zināja, ka būs jāuzstāda durvis, bet tagad uz to visu atskatoties, liekas, ka abi to pirmo reizi darīja.
Tagad verot ciet durvis ir redzams, ka durvju kārba nav līdz galam taisni ielikta.

Izmantojot ksenukai remontdarbu pakalpojumus, lūdzu, skatieties līdzi kā strādā meistari!

05.01.2019

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 07.01.2019

Labdien,

Mēs ļoti atvainojamies par radušos situāciju un sagādātajām neērtībām.
Lai varētu noskaidrot, kādēļ šī situācija ir radusies un to atrisināt, lūdzam uz mūsu klientu servisa epastu: [email protected] atsūtīt savu kontaktinformāciju,
lai mēs varētu ar Jums sazināties un atrisināt situāciju.

Ar cieņu,
KSENUKAI