www.sudzibas.lv K Senukai Pasūtījums kavējas un naudu neatgriež!!!

Senukai - Pasūtījums kavējas un naudu neatgriež!!!

Veicu pasūtījumu Ksenukai interneta veikalā, reklāma jau skaista un cenas arī pieņemamas. Vairāk jau uzrunāja fakts ka pasūtījumu nokomplektē 3 dienās un var izņemt veikalā kas man ir pa ceļam no darba uz mājām, nepatīk man tos kurjerus mājās gaidīt jo nekad neierodas kā solīts.
Pasūtījumu veicu 18.04.2017, tātad 21.04.2017 tam būtu jābūt gatavam, bet nekā, neviens nezvana un neraksta. Uzrakstu epastu, vai mans pasūtījums nav gadījumā gatavs. Man atbild, nē nav, bet nākamajā dienā būs, lai gaidu sms.
Nu labi gaidu arī, bet nu nekā... Pirmdien 24.04.2017 jau nezvanu un nerakstu aizbraucu uz Lucavsalas veikalu kurā bija jāizņem prece, tur man atbild, ziniet mums te darbinieku trūkums, atvainojiet,līdz pēcpusdienai pasūtījums būs gatavs.
Protams neviens man nezvana un neraksta. Domāju nu labi vēl vienu dienu došu viņiem iespēju. Nākamajā dienā zvana un saka ziniet Jūsu pasūtījumā nav visas nepieciešamās preces,es meitenei saku, bet Jūs taču man varējāt pazvanīt uzreiz! Viņa neko neatbildēja un sāk saukt kas tur trūkst, man tajā brīdī jau vairs neinteresēja kas trūkst un pateicu ka gribu naudu atpakaļ, iešu uz citu veikalu, dēļ tādas attieksmes vien. Meitene sola atsūtīt atteikuma anketu un tas arī bija vienīgais no solījumiem kuru izpildīja šī veikala darbinieki. Anketu aizpildīju, ieskenēju un nosūtīju un atkal klusums. Solīja naudu atgriezt 14 dienu laikā! Šodien 22.05.2017 atsūta savu kārtējo reklāmu manā epastā par jaukām cenām un piegādi 3 dienu laikā...
Nu neizturēja mana pacietība un zvanu uz klientu servisu,vai nav aizmirsuši naudu atgriezt, operatore, protams man palīdzēt nevar un ar mani kāds sazināšoties...tikai jautājums KAD?
Attieksme vienkārši bezatbildīga, kāpēc jāsola tas ko nevar izpildīt?
Ieteikums veikala vadībai,varbūt nodrošiniet darba apjomam atbilstošu darbinieku skaitu!
Netiek tie nabaga cilvēciņi galā un tad jāklausās tādos neapmierinātos klientos kā es, pie tā ir vainīga tikai un vienīgi vadība!

I

V vecgravietis 29.07.2017

Man bija līdzīgi. Es tikai trešajā dienā, bez uzaicinājuma, ierados un uzreiz pārliecinājos, vai prece ir pieejama veikalā. Par pārsteigumu cena arī bija tāda pati kā internetā, uzreiz devos pie meitenes un jautāju, vai mans pasūtījums ir gatavs. Protams, ka tas mani negaidīja, tad es piedāvāju viņām paņemt no veikala un man izsniegt. Atbilde bija viena. Gaidiet, kad mūsu darbinieks nokomplektēs manu pasūtījumu, kad tas tiks izdarīts, tad man arī dos ziņu, par pieejamību. Kur skaidrais saprāts, tā pati prece, tik pat maksā, ir tur pat, 10 soļu attālumā, par to ir samaksāts, bet saņemt to es nevaru. Redziet, darbinieks nav atnesis, trīs dienu laikā, kasēm pretim stāvošu preci. Ziniet, es neiesaku nevienam Senukajā pirkt caur internetu, variet palikt par ķīlnieku. Nauda samaksāta, bet preci saņemt nevari, kaut gan viņa ir reāli peejama. Rrrrr...

I IrēnaT 30.07.2017

Sveiki!
Gribēju paildināt savu sūdzību ar to ka naudu kura bija jāatgriež divu nedēļu laikā tātad 9.05.2017, es saņēmu tikai 1.06.2017! Un ziniet ja es nebūtu ar vīru katru dienu viņiem zvanījusi un rakstījusi epastus, drošvien vēl šobrīd neredzētu savu naudu, jo viņi tik sola atzvanīt un tā arī nekad neatzvana! Šķiet visi darbinieki jau zināja kas zvana, jo paceļot klausuli jau sasveicinājās un uzrunāja mūs vārdā. Ja arī Jums naudu neatgriež, metiet pieklājību pie malas, jo no šī kantora naudu tikai ar lamāšanos var dabūt atpakaļ.