www.sudzibas.lv K Senukai Ļoti slikts serviss

Senukai Ozols - Ļoti slikts serviss

Jaunatvērtā veikalā K-Senukai Ozols 09.11.2019. Lai izrakstītu preces dokumentus pavadīju 4 stundas. Beidzot izdevās saņemt dokumentus un pārdevēja piedāvāja piegādi noformēt uz svētdienu 10.11.2019. No 10.00 līdz 12.00. Es biju laimīga un teicu " tas taču ir serviss! "
bet laime bija neilga. Nākošā dienā t. I. 10.11.2019. 10.00 man piezvanīja un teica, ka nav vienas pozicijas. Tika piedāvāts pašai aizbraukt uz maskavas ielu 400... Vai atvedīs pirmdien, es piekritu pirmdienai. Un tagad sākās... Visa pārējā prece, kurai bija jābūt no10.00līdz12.00 tika atvesta 15.00 (biju gusteknī 5 stundas, jo dzīvoklī notiek remontdarbi un ir noslēgts ūdens un tualete nedarbojas.)
pirmdien epopeja sākās no jauna. Zvanīju uz tālr.66778876 12.30, otrā galā visu pierakstīja un teica: jums zvanīs. Nesagaidot nekādu zvanu, zvanu 15.30 vēlreiz, noklausījos visu to pašu, sēžu un gaidu.
Lai nebūtu tik skumji - rakstu šo epopeju. Sacūkotas 2 dienas un vēl nav zināms ar ko tas beigsies.
Šodien 13.11.2019. 18.50 neviens tā arī nepiezvanīja, atkal zvanīiju uz tālr.66778876, atkal solīts, ka ziņu nodos menedžerim un viņš piezvanīs. Lūk tā strādā jaunatvērtais veikals.

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 14.11.2019

Labdien,
Pateicamies, ka esat mūsu klients un informējāt mūs par savu iepirkšanās pieredzi.
Mēs novērtējam mūsu klientu viedokli un tas mums ir svarīgs, jo tikai tādējādi varam risināt situācijas un uzlabot procesus, lai sniegtu labāku apkalpošanu mūsu klientiem. Atvainojamies par šo situāciju un nepatīkamo pieredzi.
Labprāt saņemsim vairāk informācijas par Jūsu pirkumu, lai vienotos par risinājumu.
Ceram Jūs arī turpmāk sastapt mūsu veikalos!
Ar cieņu,
K Senukai

G

O Olga 1994 13.11.2019

9 ноября , отстояв 2 часа на информации , оформила заказ с доставкой . Дома обнаружила , что неправильно оформили количество товара ( кафельная плитка ) Успела позвонить и остановить доставку . Приехала в понедельник в магазин + 1,5 часа отстояла , пока искали мой заказ и выясняли , что надо изменить . Во вторник приехала ещё раз , подписать отказ от предыдущего заказа и оформить новый ... ( не долго , минут 40) . Извинились и обещали привезти в среду в 16.00 . Среда , жду . В результате в 18.40 привезли НЕ ТУ ПЛИТКУ ! УЖАС ! Теперь надо ехать опять в магазин , вернуть деньги . За все мои поездки и потраченное время никто не предложил никакой компенсации .