www.sudzibas.lv K Senukai Krāpšana, maldināšana

Senukai - Krāpšana, maldināšana

K senukai ozolā pie vairākām tapetēm norādītas mazākas cenas nekā patiesībā, nonākot pie kases, cena gandrīz 3 reizes lielāka, un nesakrīt norādītais svītru kods. Atteicos pirkt. Klientu apkalpošanas zālē strādājošā pārdevēja atzina, ka ir "čakars" ar šīm tapetēm, līdz ar to paši zina, bet pircējus maldina ar lētāku cenu nekā patiesībā.

26.11.2019

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 26.11.2019

Labdien, Ilgvar!

Pateicamies, ka darījāt zināmu iepirkšanās pieredzi mūsu veikalā. Jūsu viedoklis mums ir svarīgs.
Atvainojamies par nepatīkamo situāciju un atzīstam savu kļūdu.
Lūgums atsūtīt Jūsu kontaktinformāciju uz mūsu e-pastu: [email protected], lai varam ar Jums sazināties.

Ar cieņu,
K Senukai

N Noboby 26.11.2019

Es godīgi sakot nesaprotu vienu lietu. Pat likumā ir noteikts ka klientam ir jāmaksā tā cena kas ir norādīta uz cenu zīmes un tā ir viņu problēma ja sistēmā ir cita cena tieši lai izvairītos no tā sviesta

S sandis 12.05.2020

Nē viss jāsūdzas te. Bet uzreiz uz patērētāju aizsardzības centru! Jo viņi atrisina tikai tās sūdzības kas ir šeit, bet problēmas ir Masveidīgas! Un vēl kā vien varēs, tad skaisti pasūtīs d×××t