www.sudzibas.lv K Senukai 30% atlaides??? Fufelis!!!

Senukai - 30% atlaides??? Fufelis!!!

Plaši tika izreklamēta kampaņa 30% atlaide visam, domāju - aiziešu apskatīšos-varbūt tiešām ko izdevīgi var nopirkt. Tā kā regulāri iepērkos būvniecības veikalos - labi pārzinu cenas. Biju šokēts - cenas ir uzceltas augšā uz 30-50% un tad tām "uzlikta" akcija.
Tā Ir Reāla Pircēju Krāpšana!

Veikals pat sevi neapgrūtināja ar cenu nomaiņu. Aizejot pie kasēm cilvēki sastopas ar reālo cenu, kas vnk ir uzskrūvēta uz agšu, bet uz cenu zīmes palikusi vecā, par kuru vairs nevar preci iegādāties.

Tautieši, esat modri, neticiet šādām kampaņām un neļaujiet mantkārīgam lietuvietim sevi apkrāpt!

Dainis 27.04.2018

Atklājāt Ameriku :D

smejiesvesels 03.05.2018

Tā nebija gan, es biju sestdien Senukai, sen noskatītu izlietni un grīdas segumu nopirku ar 30%, pie kasēm tur viss čotka, par to Jūs melojat, ka kasē parādās cita cena, bet fakts, ka cena jau sākotnēji ir uzskrūvēta, gada plānā ierēķinot šīs 30% atlaides dienas...kā visā tirdzniecībā, tas ir bizness...

M Mazulis3 03.05.2018

Ko tad tu tur darīji? Krūza vairs neapmierina?:D