www.sudzibas.lv K Senukai Apzināta krāpšana

Ksenukai.lv - Apzināta krāpšana

Veicot un apmaksājot pasūtījumu, saņēmu apstiprinajumu, ka preci varēšu saņemt Lucavsalas veikalā vēlākais 4 darbadienu laikā. Pēc 4 dienām zvanīju pats un interešejos, kas notiek ar manu pasūtijumu. Izrādījās ka vienas preces nav noliktavā un tapēc viņi nevarot nokomplektēt visu pasūtījumu. Kā risinājumu piedāvāja aizpildīt veidlapu, iesniegt un 14 dienu laikā viņi veikšot naudas atmaksu. Mans piedāvājums samainīt ar piemaksu uz citu, mazliet dārgāku preci, kas noteikti ir noliktavā, saņēmu atteikumu.
Prece, kuru pasūtīju un nesaņēmu, viņiem joprojām ir nopērkama. Iespējams ka tā ir apzināta krāpšana - no klientiem saņem naudu, preci nepiegādā un vēlāk veic naudas atmaksu. Tāds interesants veids kā iegūt īstermiņa bezprocentu kredītu un pircēju rēķina.

Pats veikals šobrīd ir laikam dārgākais no visiem esošajiem, cerēju ka vismaz internetveikalā viņiem būs nopērkamas preces par saprātīgu cenu. Diemžēl nē.

Kādu bariņu ar klientiem es noteikti pārliecināšu tur vairs neiepirkties. Veiksmi darboņiem!

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 15.06.2017

Labdien, Viestur!

Žēl, ka saskārāties ar tādu situāciju. Tā diemžēl reizēm mēdz notikt.

Lūdzu precizējiet, par kādu preci Jūs runājat? Ja tā nav pieejama, mums tā ir jāizņem no mājas lapas, ja kaut kādu iemeslu dēļ tā nav pati deaktivizējusies. Protams, ja tā bija pasūtīta iepriekš un atkal ir noliktavā, tad to ir iespējams iegādāties.

Kā arī attiecībā uz cenām, vai ir kādas konkrētas preces un iegādes vietas, kuras varat minēt? Mēs tās labprāt izvērtēsim, jo aktīvi sekojam līdz vadošajām kompānijām un veidojam konkurētspējīgas cenas mūsu e-veikalā.

Papildināts Viesturs Lapins 16.06.2017

Prece: Zāģa ķēde Makita 15"/38cm 0,325" 1,3mm, 64 zobi
Preces kods: 000000000500948210

Joprojām klientiem ir iespēja par to pārskaitīt Jums naudu. Vismaz 3 Jūsu darbinieni ir informēti par šo gadījumu, bet izskatās ka krāpšana turpinās.

. .Ervīns 18.10.2017
Apzināta krāpšana

Labdien.

29.09.2017 tika samaksāts par preci jo pārdevējs piezvana un pasaka ka prece ir. Bet jau 30.09. Pārdevējs pasaka ka prece nav un nebūs. Ir jau 18.10.2017 un nauda nav atgriezta.