www.sudzibas.lv K Senukai Krāpšanās ar cietā diska ietilpību

AtrisinātaKesko Senukai - Krāpšanās ar cietā diska ietilpību

Vairāk kā mēnesi atpakaļ, caur savu uzņēmumu kā juridiska persona iegādājāmies sistēmas bloku ar 500 gb cietni. Atbraucot mājās un veicot pieslēgumu pie monitora.. Ak, vai... Tikai 130 gb cietnis. Protams, sazvanīt viņus ir problemātiski. Preci jāved viņiem pašiem. Naudu uzreiz neatdod! Faktiski mēs tiekam pasūtīti vairākas mājas tālāk, jo arī sarakstē uz vairākām vēstulēm atbildes nesaņēmām, tikai vien kā solījumu, ka serviss visu izskatīs. Nu jau mēnesis riņķī un ne preces, ne nauda kontā.

Esiet ļoti uzmanīgi ar šiem krāpniekiem un pārbaudiet visus parametrus ko solīja veicot pirkumu.
Nonākot lietuviešu Kesko Senukai rokās, serviss viņiem pilnīgā pakaļā!

Tuvākajā laikā griezīsimies Ptac, lai zagļi saņemtu pēc nopelniem!

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 24.08.2020

Labdien,
Ļoti atvainojamies par radušos situāciju.
Situācija ir atrisināta un nauda ir atgriezta uz Jūsu norēķinu kontu.
Ceram uz Jūsu sapratni un pozitīvu sadarbību nākotnē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Arno Liepavots 14.09.2020

Uzņēmuma Kesko Senukai pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

M mancave 23.07.2020

120gb SSd или обычный жесткий диск?
должен был быть на 500 гб SSd или обычный жесткий диск?

A Arno Liepavots 24.07.2020

Es pasūtīju 500 GB vienkāršo disku, bet sistēma uzrādīja kaut ko tuvu 130 GB (precīzi neatceros, jo preci jau aizvedu). Katrā ziņā nesaņēmu to ko pasūtīju!

T Taisnīgums99 24.07.2020

Smadzenes labak pasuuti, jo nav tads izmers "tuvu 130gb".

T Taisnīgums99 23.07.2020

Es domaju, ka Jus pats arni esat krapnieks! Un par saviem vardiem Jums vajadzetu atbildet!
Tads 130gb cietais disks neeksiste.

Gan jau Jus pats esat totals cirvis un par kompanijas apmeloshanu jums draud kriminalatbildiba.

Pieradijumus studija! Kads cietais disks tur bija, ko?

A Arno Liepavots 24.07.2020

Tītars arī domāja, bet nonāca zupas katlā! Es par saviem vārdiem atbildu. Tad kad Jums būs studija, tad būs arī Jums pierādījumi tirliņ!

A Arno Liepavots 24.07.2020

Visi pierādījumi ir 1A sniegti!

T Taisnīgums99 23.07.2020

Gan jau ka cietajam diskam ta visa pareja vieta neuzradas, jo netiek izmantota.

Varam tikai minet kadas briesmas ir Jusu uznemuma ja tads mulk* ir ipashnieks vai darbinieks! Nodokljus maksajat? Kads ir SIJAS nosaukums?

A Arno Liepavots 24.07.2020

Man Jums nav jāatbild, jo Jums ir problēmas ar rakstītprasmi! Lai izdodas atlabt!

A Arno Liepavots 24.07.2020

Rau, arī pats vaininieks atzīst savu kļūdu, lai gan sākumā kategoriski atteicās atgriezt naudu! Esiet piesardzīgi un neļaujiet sevi apkrāpt!

T Taisnīgums99 24.07.2020

Noteikti apnika njemties ar tadu dunduku sia, tapec ari naudu atdeva. Tada kluda nevar but!

A Arno Liepavots 24.07.2020

Jums noteikti ātrāk jāsagaida septembris, lai varētu atgriezties skolas solā. Lai izdodas atlabt!

T Taisnīgums99 25.07.2020

Tad kur ir tie pieradijumi?
Tuksha muldeeshana, kaa jau Jusu laukos pienjemts.

T Taisnīgums99 04.08.2020

arni, jus lietotaa datora pircej, kur ir pieradijumi? Par to, ka hdd bija 130gb nevis 500gb