Semarah Hotel - Slikts serviss

Sveiki, esmu jūsu spa centra un baseina sena, patstāvīga kliente. Pēdēja mēneša laika novēroju satraucošu tendenci, spa pārvārties par pansionātu, kuru masveida apmeklē pensionāri. Cik noprotu, esat mainījusi politiku, strauji pazeminot cenas uz pensionāru abonementiem [36 euro mēnesi] līdz ar to krasi mainījusies atmosfēra un tīrības pakāpe baseina. Lielāka dala leto abonementu publika neievero elementāras higiēnas normas, dusu pirms baseina neapmeklē, nekautrējas baseinu apmeklēt ar kaju seniti. Vai tad tiešam normāla līmeni spa nav jāpārbauda higiēnas prasības? Varbūt ir iespēja leto abonementu apmeklēšanas laiku ierobežot uz konkrētam apmeklējuma stundam, pastiprinot higiēnas ievērošanu un prasības. Ludzu risiniet šo problēmu, jo ši noteikti nav publika, kas apmeklēs spa procedūras un skaistumkopšanas salonu jūsu viesnīca, ka to līdz šim apmeklēja patstāvīgie klienti. Ludzu parupejaties, lai jaukajam, tīrajam spa, baseinam nekritas līmenis. Gaidīšu atbildi, ar cienu, vel pagaidām esoša kliente

23.10.2019

V

L Lailailai 24.10.2019

Tādu vīzdegunību bieži neizlasīsi. Kundzei vai kungam cilvēki gados traucē SPA atpūtai! Ka tik pašai (-am) nav tā sēnīte kur citur iemetusies vēl jaunam esot. Un otrais-deformēta nagu forma un dzeltenā krāsa ir vecuma pārragošanās forma, nevis vienmēr sēnīte, tas zināšanai.

V vinnijs41 28.10.2019

Nu,bet skats nav patikams,ja gerbjoties redzu Tena paketes, piepilditas,un cilveks neaiziet dusa,bet uzvelk peldlostimu un dodas uz baseinu pa taisno,riebigi.Uz musu baseinu naca ari loti koptas kundzes un kungi,prieks skatities,bet šis tiesam ir par traku.Pasi ari busim pensionari,tas ir skaidrs,bet ir loti labi piemeri,no ka pamacities.

Kolta 24.10.2019

Vinnij, arī Jūs kādu dienu kļūsiet par pensionāru.

V vinnijs41 28.10.2019

Sveika,ziniet,ja,tiesi par to pasu domaju.Redzu loti normalus un foršus,kartigus un sakoptus cilvekus gados,ir ko pamacities.Šoreuz stasts ir par citu ko,par personigo higienu,kad laikam nav gribesanas ieverot ieksejos kartibas noteikumus