www.sudzibas.lv Selena-L Garntijas (ne) remonts

Selena-L - Garntijas (ne) remonts

Veikalā Selena-L, kas atrodas Rēzeknē, Kosmonautu ielā, iegādājos jaunu portatīvo datoru Toshiba. Pēc pāris mēnešiem uz monitora sāka paradīties melni pleķi (pāris centimetru lieli)? t.i. sāka izdzist pikseļi. Datoru aizvedām uz Selena-L veikalu, darbinieks pieņēma datoru un teica, ka sūtīs uz Rīgu. Pēc, apmēram, mēneša man paziņoja, ka garantijas remonts datoram nepienākas, jo "Rīgas eksperts" esot teicis, ka dators ir sists vai nokritis. Tas protams neatbilst patiesībai, jo dators tika lietots atbilstoši tāda veida datoram, t.i. kā parasti lieto portatīvos datorus, nemetot un nedauzot. Pie tam pirms remonta es interneta resursos atradu informāciju, ka Toshibas datoriem ir problēma ar monitoriem un konkrēti - dziest pikseļi. Norādot uz doto interneta informāciju Selena- L darbiniekam, tas atbildēja, ka garantijas remonts manam datoram nepienākas, "Rīgas eksperts" pateicis, ka es vainīgs. Tā, ka iesaku neiegādāties datortehniku Selena-L veikalā, jo garantijas tehnikai nebūs.

G

A Andrija92 09.04.2021