Sefinance - Pārmaksa

Izvairieties no sefinance brokeriem!

Viņiem papildus kreditētāja kredīta līguma noslēgšanas maksai - iekļauj brokera komisijas maksu 2% apmērā!

Šī summa jau iekļauta būs līgumā!

Neesiet muļķi!

Palasiet citas sūdzības un redzēsiet paši

Vairāk sūdzības par Sefinance

Gs GS 14.08.2018

Neizvēlaties šo kredītizsniedzēju, jo tas ir starpnieks, lai noformētu 3000 EUR kredītu sanāca, ka 700 EUR jāsamaksā kā starpniekam un vēl 200 EUR par noformēšanu, pie sarunas tas netiek pastāstīts tikai iedodot jau gatavu līgumu ieraugi patieso kredīta kopējo pamatsummu.

In Indzinna 16.02.2019

Sveiki, visiem!
Esmu ilgi klusējusi, bet nevaru vairs šo bezkaunību izturēt. Sefinance- pliks krāpnieku, starpnieku kantoris, kas savāc naudu ne par ko. Labāk meklējiet kredītu licenzētā uzņēmumā. Vērsos PTAC, esmu satikusi vēl 4 viņu klientus, kas jūtas apkrāpti, jo maksāja 1000€ komisiju par 5000€ aizdevumu, plus vēl komisija īstajam auzdevejam. Visu formee uz fiktīvas kompānijas, lai varētu nolikvidēt un palikt bez pēdām. Prom no tā žuļiku kantora, uzmanieties!