Latvijas Investīcijas - Krāpniecība

Gribētu vērst uzmanību tiem, kas vēlas sadarboties ar AS Latvijas Investīcijas. Uzņēmums gan pērk, gan pārdod nekustamos īpašumus. Iegādājoties sola remontu, ēkas rekonstrukciju, tomēr pieredze rāda, ka gandrīz gada laikā kopš dzīvokļa iegādes nav notikušas NEKĀDAS izmaiņas. Šeit jāmin, ka iegādes līgumā viņi nekādi neatļauj veikt izmaiņas... Vēl joprojām nav nekādu ziņu par projektu, tā saskaņošanu utt. Skaistā nākotnes bilde pēc dzīvokļa iegādes pārvēršas bēdu ielejā - aizsalst trubas, pagrabā esot ūdens trubu avārija, mājai krīt nost apmetums, bet kredīts ir jāmaksā....
Nevienam neiesaku! Ja nevar vienoties par līguma saistībām no abām pusēm, NEKO neparakstiet!
Par viņu darba stilu var spriest arī pēc sodiem, ko viņi saņem...

L Livars 04.07.2012

Tas kantoris tiešām ir aizdomīgs. Viņi nepārtraukti meklē darbiniekus jau vairak par pusgadu, un tā arī nav atraduši. Regulāri var apskatīt viņu sludinājumus SS.lv. Laikam, kas pastrādā kādu laiku, drīz vien no turienes mūk prom.

L latvijasinvesticijas 09.01.2014

Labdien cien. ''Marko''!

Paldies par Jūsu ziņojumu! Uzņēmums AS ''Latvijas Investīcijas'' labprāt gaida no Jums personīgu ziņojumu par radušos konfliktsituāciju, lai rastu tai risinājumu, ja tā jau nav atrisināta. Līdz šim mūsu klientiem neesam atteikuši vai apzināti radījuši nepatīkamus sadarbības apstākļus.

Ja neesiet apmierināta/-s ar mūsu sadarbību, lūdzam Jūs personīgi sazināties ar mūsu speciālistiem zvanot uz numuru +67898231 vai tiekoties klātienē mūsu ofisā- Pērnavas iela 10-101.

Ar cieņu,
AS Latvijas Investīcijas

J juravejs 07.05.2015

Labvakar! Kādas ir jaunākās atsauksmes par šo kompāniju AS ''Latvijas Investīcijas''? Vēl joprojām krāpnieki? Vai varbūt ir kāda pozitīva atsauksme?

Aris22 12.10.2017

Ar viniem labak nesadarboties , Sefinanse tomer aiziet uz Big bank filiali visi kreditmaksajumi , tad ,kad sanemu kreditu , bija loti nelaipni ,(gandriz ,lai liekot vinus mieraa , nevareju neko paprasit), taa ir loti tada nepatikama organizacija un 8338 tas ir dargais numurs BIG BANKAI