www.sudzibas.lv Seesam Insurance Atsaka izmaksas/kasko

Seesam - Atsaka izmaksas/kasko

Neapdrošiniet savu auto saasam latvia, viņi maldina klientu ar infotmāciju pa telefonu un pēc tam atsaka izmaksu, jo redziet pats esat vainīgs, ka uzticējāties mūsu operātorei kura nebija kompitenta atbildēt.Par polises neizmantoto laiku arī atsaka izmaksas. Ar seesam latvia nesadarbošos.

U

D Dass 23.07.2009

Nja, reāli pirms ņem polisi iesaku pārbaudit reputaciju kantorim, cik daudz cakarē cilvekus. Es no pazistamiem šitā ievācu ziņas un nesu nožēlojis, man ieteica letakpasam.lv, kas sadarboajs ar IF - tur reāli normāla attieksme pret klientu, nečakarē ar izmaksu.

I Ingus 24.07.2009

Piekrītu, ka SEESAM ir nekompetenti darbinieki un pats ar to esmu sakāries!!!

T tralalaaa 29.07.2009

SEESAM ir drausmīgākā apdrošināšanas kompānija Latvijā.. It kā līguma noteikumi likās paši labākie, bet tie zemūdens akmeņi tur... Ui... Un izmaksas vispār negrib veikt.. Experti viņiem debili... Savus klientus vispār neaizstāv, darbinieki nekompetenti, juristes duras. Viss [slēpt]@ Nekad vairs nesadarbošos un citiem ar' neiesaku

B blow 29.07.2009

Seesam parada pusei lielāko Latvijas servisu... Cukas, a man izmaksu negrib veikt, kaut paši saprot, ka esmu "Nevainiga"
Par klientu neaizstavešanu pilnīgi piekrītu... Darbinieki- nuu priekš viņiem jau labi- mazāk izmaksu= lielāka peļņa, bet kā klientu mani un manu ģimeni viņi ir zaudējuši

S Seesam 29.07.2009

Nu, davai, raujiet vaļā. Konkrēti gadījumi, lietas numuri utt. Tikai pēc nebrīnieties par pavēstēm no tiesas par neslavas celšanu.

A arturs 19.02.2010

Pilnīgas muļķības- Seesam ir ļoti labas cenas, perfekta apkalpošana, un, galvenais- nekādu problēmu saņemt atlīdzību īsā laikā! It sevišķi Kasko.

M M. 17.05.2010

Tikko saskāros ar Seesam darbinieku nekompitenci. Tapēc neiesaku apdrošināties šajā kantorī!!!

K karlis 27.05.2010

Vik Arturs ir kompitents!!! jau parāda pirmais teikums, iemācies pareizrakstību!!!

M Maris 02.09.2010

Es neidziļināšos detaļās, jo tādu šeit nav, bet es ļoti atvainojos, ja kāds tic šādiem lētiem mēliem, nu tad tiešām izvēlieties vien citu kompāniju, diez vai pret muļķību apdrošināšana pastāv.
Jo tik lēti mietpilsoniskus komentārus ir vēl jāpameklē.
Izskatās ka šo ir uzsācis kāds IF darbonis, ja tā tad ļoti žēl, jo būtībā tie cilvēki kas orientējās apdrošināšanā lieliski zin, ka IF un Seesam Latvia ir divas pārliecinoši labākās, korektākās kompānijas Latvijā ar ārvalstu kapitālu un stingru uzņēmumu politiku, kas pilnībā izslēdz jebkādus nepamatotus atteikumus.
Šāda veida komentārus izsaka tie cilvēki kas iegādājoties apdrošināšanu, pat nav papūlējušies iepazīties ar tās nosacījumiem, palasiet vairāku kompāniju nosacījumus, iesaku salīdzināt IF un Seesam, pret BTA un Balvu.
Darbjos apdrošināšanas sfērā vairākus gadus, un esmu pilnīgi pārliecināts, ka man ir objektīva un neitrāla nostāja, kas ir daudz vairāk vērta par atriebīgu un nekompetentu cilvēku lētiem apvainojumiem.
Kā arī man patīk Seesam komentārs par konkrētumu, jo es arī uzskatu ka jebkura ieta ir jāskata detalizēti un pēc būtības, nevis vienkārši sakot - "Seesam ir FUI, tapēc ka . . . . "

Māris

L lalaaaa 20.03.2014

NEKAD, es atkārtoju NEKAD nesapīties ar tiem Igoriem, Olgām un citiem idiotiem, kas tur strādā. Tik nekompetentus darbiniekus pirmo reizi redzu.Pat Makdonalda darbinieki māk labāk pasniegt burgeri. Viņi ne tikai velk garuā lietu, bet maitas atļaujās neizmaksāt neimantoto kasko ar pamatojumu, citēju- mums taču arī ir izmaksas! IDIOTI, citu vārdu man nav. Kāpēc tad es to fakino KASKO vispār pirku, lai Jūs analfabēti savas pakaļas sildītu?????? Es no šī brīža celšu neslavu visos iespējamajos portālos, kamēr tur kāds to kriev idiotu varzu nenomainīs. Darbinieks uz jautājumu pēc kāda tirgus jūs nosakat vērību, ja negadījums noticis ārvalstīs- 3 reizes mainīja savas domas- LV, nē EU, nē LV, tad lika man uzgaidīt TĀLSARUNAS laikā un pajautāja visu zinošajam galvenajam žīdam. Nu bļāviens kur tie studenti tiek zem nosaukuma- galvenais bla bla bla... Tādu attieksmi tikai no LV krieviem var sagaidīt! Tāpēc tauta- uzmanaties- NEKAD nesapinaties ar SEESAM- meļi un krāpnieki!!!

L lalaaaa 20.03.2014

NEKAD, es atkārtoju NEKAD nesapīties ar tiem Igoriem, Olgām un citiem kas tur strādā. Tik nekompetentus darbiniekus pirmo reizi redzu.Pat Makdonalda darbinieki māk labāk pasniegt burgeri. Viņi ne tikai velk garuā lietu, bet maitas atļaujās neizmaksāt neimantoto kasko ar pamatojumu, citēju- mums taču arī ir izmaksas!I, citu vārdu man nav. Kāpēc tad es to fakino KASKO vispār pirku, lai Jūs analfabēti savas pakaļas sildītu?????? Es no šī brīža celšu neslavu visos iespējamajos portālos, kamēr tur kāds to kriev idiotu varzu nenomainīs. Darbinieks uz jautājumu pēc kāda tirgus jūs nosakat vērību, ja negadījums noticis ārvalstīs- 3 reizes mainīja savas domas- LV, nē EU, nē LV, tad lika man uzgaidīt TĀLSARUNAS laikā un pajautāja visu zinošajam galvenajam žīdam. Nu bļāviens kur tie studenti tiek zem nosaukuma- galvenais bla bla bla... Tādu attieksmi tikai no LV krieviem var sagaidīt! Tāpēc tauta- uzmanaties- NEKAD nesapinaties ar SEESAM- meļi un krāpnieki!!!

D dzo440 23.03.2014

Seesam neiesaku nevienam iepīties. Es vairs par viņiem dzirdēt neko negribu. Izmaksas negrib veikt.

J Jokstins 01.11.2014

Nu! ko man ļautiņi darīt!!! kad Ceļu satiksmes negadijumā cietu. un auto avārijas izraisītājam ir seesam... un es nez!
1. Eksperte man zvanija lai ta teikt nofotogrāfētu automašīnu. 1nedēļu aizmirs par mani to izdarīt.Tad vēl pārmeta man kad es pie tā esmu vainīgs!... eksperte bija tik gudra kad nezināja kāpēc auto mašīnai ir 2 radiātori un vienīgais ko vinā vareja pateikt auto ir norakstāms.!!! bet bojājums patiesībā nebj tik traks...atvainojat piedodat bet nu kauna traips ekspertej!... ja un teica lai gaidu tā jau gaidu kuro nedēļu bet nekādas ziņas!!! laikam jau naudu par bojāto autombīli nedabūšu.

Ko man darīt!
Risinā jautājumu caur Tiesu?... iesakat man kāds padomu!

R raiminjsh 12.11.2015

Seesam ir ļoti slikts uzņèmims. Neizmaksā atlīdzìbu.