www.sudzibas.lv SEB Banka Speciāli sarežģīta sistēma

SEB Banka - Speciāli sarežģīta sistēma

Pilnīga banku sistēmu degradācija.. Laikā, kad vajag stabilitāti, notiek pilnīgi pretējais - - internetbanku sarežģī sarežģī tik ļoti un padara visu tik nepārskatāmi, ka minimālo darbību veikšanai jāizbrīvē tam neparedzēti ilgs laiks. Turklāt jaunā ""ērtā"samrt sistēma ar viedtālruņiem" daudziem ļaudīm norēķinus padara vispār neiespējamus. Daudziem viedtālruņu vienkārši nav.
Līdz ar to uz skatu, ka liela daļa Latvijas tauta tiek diskriminizēta un pazemota—pie daudzmaz normālas tiesu sistēmas var šīs bankas iesūdzēt tiesā un prāvu vinnēt, taču ne Latvijā, kur dejo banku uzraudzībā pastalnieki.
Par šo banku mājas lapu izstrādātājiem strādā neizglītoti kretīni—šie ""jaunie vienkāršie un pretimnākošie""ir tā visu padarījuši tik neērtu, ka personiski es vnk visu pārskaitīju uz ārzonu bankām, kur ir stabilitāte.
Seb ir stulbuma iemiesojums.

K Krikets 31.03.2017

Nu tā jau ir tava problēma, ka neproti adaptēties.

B Batons UzLāpstas 28.05.2017

Ja es aiziešu pie konkurenta, kurš mani neuzskata par cirka dzīvnieku un nedresē, tā būs jūsu problēma.

P Pretenzija Pretenzija 31.03.2017

:D:D :D :D kā man patīk ka šitos pārspīlētos idejātu banku bērnus [slēpt]@š! Jā, kā tad visiem vajag adaptēties , mērkaķa ātrumā, ko vēl neteiksi! Neviens nav robots! Un vecākiem cilvēkiem arī adaptēties, fiksi jāpērk kalkulātors, par kuru jāmaksā, vai pārpīlētais telefons?! Visu izsaka kā vnm mārketinga biznesssss! Kā slāpes pēc ūdens! Muļķu bars!

Pacco_al 03.04.2017

Nu tak nevajag tev to banku. Noslēdz kontu un visu turi zeķē. Un ceru, ka par zeķu ražotājiem te nerakstīsi sūdzības, cik sliktas kvalitātes zeķes sākuši ražot.
Viss iet uz priekšu mainās un pilnveidojas. Ar skaitāmajiem kauliņiem arī vairs sen neviens nestrādā, kaut gan bija labi, ērti un vienkārši.
Nu ja nevar adoptēties, tad nevar un nav ko citiem pārmest, ja pats netiek līdzi.

B Batons UzLāpstas 27.05.2017

Nu tad tu mīļum no rītdienas drīksti pārvietoties tikai lecot atmuguriski uz vienas kājas, pāra datumos uz labās, nepāra uz kreisās! Par neadaptēšanos kriminālatbildība! (uz stulbiem komentāriem stulbas atbildes)

B Batons UzLāpstas 28.05.2017

Ja tu esi bankas darbinieks, tad par tādu toni sarunā ar klientu vari nonākt uz ielas. Klients, kurš atstāj bankā savu naudu, nav cirka dzīvnieks un nelēkās pēc tavas pavēles, bet aizies pie konkurenta.

B Batons UzLāpstas 28.05.2017

Kļūdies, slikti informētais cilvēk. Neviens likums un neviena eiroregula neaizliedz joprojām lietot sklaitāmos kauliņus, nevis kalkulatoru un ir pat datorprogrammas, kas attēlo skaitāmo kauliņu darbību, ja jums tos slinkums nēsāt līdzi.

U user_experience 29.04.2017

Ne visiem cilvēkiem ir vēlme izmantot papildus kaut kādas aplikācijas un ne visiem tāda iespēja ir - piemēram cilvēki gados. Viņi prot lietot datoru un ibanku, bet viņiem bieži ir parastais telefons, jo citu nemaz nevajag. Citas bankas domā par klientiem un ir ieviesuši unikāla koda sūtīšanu ar bezmaksas SMS palīdzību, kas arī ir drošs risinājums un galvenokārt ļoti vienkāršs. Unikāla koda sūtīšanu izmantojot SMS aktīvi izmanto arī ārzemju bankas.

B Batons UzLāpstas 27.05.2017

Un ne visiem būs vēlēšanās iegādāties piespiedu stulbfonu, kurš nemaz nav lēts. Viamaz latvijai.

B Batons UzLāpstas 27.05.2017

Jebkura aplikācija, bez kuras jūs varētu iztikt, bet kura jums tiek uzspiesta vai iemānīta, ir ''potenciāli nevēlama'' (potentially unwanted) un nonāk vienā grupā ar vīrusiem. Ja stulbfoni un Stupid-ID tiek piedāvāti kā neobligāta papildus iespēja, tā ir viena situācija. Tikko uz jums sāk izdarīt spiedienu, padarot citus variantus maksimāli neērtus, lai piespiestu lietot tieši stulbfonus un Stupid-ID, tā jau ir konkurences kropļošana, izvēles uzspiešana utt. utt. Mēs taču dzīvojam laikmetā, kur elektroniskajiem maksājumiem būtu jābūt pēc iespējas vienkāršākiem - kjāpēc tiek mēģināts tos mākslīgi sarežģīt? Eiroregulatoriem vēl par maz eiroskepses un populisma vai vāji maskēts stulbfonu ražotāju lobijs?