SEB Banka - Krāpšana

Seb bankas kredītu atgūšanas nodaļa uz viltota dokumenta pamatā ierosināja civillietu 2013. Gada 4. Februārī pret intu bušu. Lietā nr. 3-12/4240/9 2009.G ir viltots dokuments un ieraksts par to ka aizdevums izmaksāts trim cilvēkiem. Patiesība tas bija Kristīnas Šarapovas pārkreditācija. Informāciju par Kristīnas Šarapovas pārkreditāciju saņēmu augustā 2018.Gada sarunājoties ar valēriju andrejevu dz. 1953.Gada pa telefonu. Iesniegt man dokumentu par Kristīnas Šarapovas pārkreditāciju Valērijs Andrejevs atteicās, tādējādi kavējot problēmas atrisināšanu. Kristīna Šarapova un Gjunaja Šabanova-Čina (starp citu radinieces) aizdevumu neizmaksāja. Kristīna Šarapova izgāja maksātnespēju, tadejādi parliekot savu aizdevumu uz svešu cilvēku. 2006. Gadā Baltijas-Amerikas uzņemējdarbības fonds neizvērtēja garantu materiālo un finanšu stāvokli un bez personīga pieteikuma izsniedza Valērijam Andrejevam un Kristīnai Šarapovai aizdevumu 46 000 eur apmērā.

14.06.2020

I

Pacco_al 22.06.2020

Nu lūk tad šinī tiesā arī varēsiet šo situāciju izskatīt. Uzraksties tiesai, ka jūs neatzīstat prasību, lai skata. Kur problēma? Tikai sagatavojieties gan, ar tukšu muldēšanu nebūs pietiekami.

I Inta Buša 24.06.2020

Par viltus dokumentu izmantošanu pret tiesnesi ierosinā disciplinārlietu. Man tur nevajag iejaukties. Disciplinārlietas ierosinā Tieslietu ministrija. Paši sačakarēju sūdu, lai paši kārto.