Scmechel - Обман

Работа водителем CE в немецкой компании Scmechel, вам пообещают зарплату 2300/2400 еур в реале вы получите 2050еур пообещают отускные, в реале 0еур, пообещают детские деньги что вы будете получать как немцы не получите не чего, чеки за паркинги все не оплачивают в месяц где-то на евро 30/40 вас обуют, высчитавают за паллеты за неправильно заполненный лист о замене от 20 евро до 600+, машины в внутри как помойка, вам скажут что ночью вы будете ездить очень редко как и обмен паллет по факту 2/3 раза в неделю.

L Lailailai 12.08.2019

Laikam domā, ka nodokļi tikai Latvijā jāmaksā, bet Leiputrija Vācijas ekonomika partiek no brīvprātīgajiem ziedojumiem. Algas gk.tiek izteiktas brutto. Jābrīnās, ka kāds to vēl nezin. Bērnu pabalstus (Kindergeld) nedod uzreiz tikai tāpēc, ka esi piezemējies Fāterlandes lidostā, bet jāiet uz atbilstošajam institūcijām pašam un jāformē dokumenti. Jābrīnās par firmām, kas algo tādus analfabetus, nez kā vislar atļaujas uzticēt kravu.