www.sudzibas.lv SCANDAL ночной КЛУБ отношение к клиенту

SCANDAL ночной КЛУБ - отношение к клиенту

Придя в клуб скандал и долго танцевав натёрла мозоли сняла туфли.Охранник клуба подошел и попросил удалиться!С каких это пор в законах клуба написано что нельзя без обуви стоять!!!Меня это очень задело и я это место больше не посещу!!!

V

S spor 01.05.2011

Ну конечно же он попросит удалиться, иначе люди задохнутся от вони!

č ČangalsPleška 01.05.2011

Eto normaljnoe pravilo, kotoroe i objasnjatj ne nado! Vidimo daz skandal, klub ne tvoego urovnja!

I Ieva 01.05.2011

Pareizi, šeit urlām īstā vieta, tikai nelieniet vairs laukā!!!

I Ieva 01.05.2011

Es neciešu urlas, jo viņi pārāk daudz prasa sūkāt. Latviešu klientiem es sūkāju mazāk.

I Ieva 01.05.2011

Dik zemiski, piesavināties svešus nikus!Labāk paraksties-Urlostan!

T ToViktorija 01.05.2011

Bet vai biksītes tu nemēģināji novilkt?Vajdzēja pamēģināt, uzreiz attieksme būtu mainījusies.

I Ieva 01.05.2011

Esmu Ieva stulbā blondīne, tralla-lā tralla-lā! Pati bez gala apdiršu "urlas" (par ko vienreiz var riktīgi norauties pa galvu) un pēc tam vēl izsakos par to, cik zemiski ir piesavināties svešus nikus.

č ČangalsPleška 01.05.2011

I Ieva 01.05.2011

Es jau teicu, ka visi urlas ir debili, lai par kādiem Skangaliem arī nesauktos.

č Čoms 01.05.2011

Kāda autore, tādi arī komentētāji!!!

E Esesesseseseseses 01.05.2011

Mņam! :D :D :D :D nu ko lai sak?! Sīkā mauķele Ieva te atkal paspīdējusi ar savu minetaparātu, a par tēmu - nez, kurā klubā var pļaskot ar basām kājām, ja nu vienīgi letiņu dziesmu un deju svētkos!

H ha 05.05.2011

manu draudzeni tur neielaida, jo viņai kājās bija nike brīvā laika apavi. Kopš kura laika tiek ierobežoti sieviešu apavi???

T ToHa 05.05.2011

A biksītes tavai draudzenei bija?

C cmuki 18.12.2012

Augshmineetie komentaari paraada latvieshu tautas attistiibas liimeni !! Taikai par urlam vien var runaat, citaadu intereshu un domu nav.