www.sudzibas.lv Sattva Recruitment par darbā iekārtošanos ārzemēs

Sattva Recruitment - par darbā iekārtošanos ārzemēs

Man ir daudz ko pastāstīt par firmu Sattva recruitment,kuri nodarbojas ar darba iekārtošanu ārzemēs,kā viņi krāpj civēkus,es arī naivi trāpījos,ja variet zvaniet es ar prieku pastāstīšu.
Īsumā,es pēc profesijas esmu autovadītājs,(visas šofera kategorijas),tāpēc arī meklēju,ko labāk kā visi. Internetā wwww.lepājniekiem.lv izlasīju,ka šī firma piedāvā darbu Minhenē par kurjeru-autovadītāju ,pirmo mēnesi par dzīvošanu nav jāmaksā,pēc tam 100 EUR mēn.,par dzīvokli,alga neto1400-1600EUR,labi domāju labs variants,piezvanīju,viņi man teica, pārsūtiet 120LVL,tad mēs atsūtīsim darba līgumu,aizņēmos īstermiņa kredītus 500LVLpriekš ceļa un pārskaitīju šiem naudu,gaidu,gaidu,zvanu,viņi visu laiku atbild ,ka darba devējs meklē dzīvošanu,bet es viņiem saku,ka tikš internetā bija rakstīts,ka dzīvošana nodrošināta,arī saku lai man iedod darba devēja tel.nr.,es pats piezvanīšu,bet viņi man jau sāk piedāvāt citus variantus,pagāja jau kāds pusotra mēnesis,šie man zvana ,ka pēc 2.dienām jābūt Minhenē lai es mudīgi pērku biļeti,es arī nopirku,nākošā dienā viņi man zvana un iedod darba devēja tel.,es protams uzreiz sazvanījos ar darba devēju-Andreju,
Andreja atbilde,ka nav taka šie man solīja,jo pa dzīvokli ir jāmaksā 250eiro,par automašīnas arendu 500eiro, plus benzīns,algas cietās nav,alga atkarājās no izvadātajām pasta paciņām(1 paka 0,10eiro centi).Es tā piemetu,reāli iznāk,ka pat maizei nevar nopelnīt,zvanu saku,ka nebraukšu lai atdod naudu,bet viņi brauciet,brauciet,jo,viņi jau zināja,ka man jau ir uz autobusu biļete,kuru man paši lika nopirkt ,solot zelta kalnus,viņi atbild-mēs pēc tam tur dabūsim citu darbu.Es teicu,lai te Latvijā man dod atbildi par citu darba vietu,bet viņi,ka rīt zvanīšot,nākošā dienā nebija neviens zvans,es arī viņus nevarēju sazvanīt,neaizbraucu,atkal,pagāja kādas 2. nedēļasbeidzot zvans,ka ir kaut kādā vietā cits darbs,bet man gadījās nelaime,es salauzu roku,tāpēc pats aizbraucu pie viņiem Brīvības 37.Uzrakstīju oficiālu iesniegumu uz direktora vārdu,par šito krāpšanu,lai man atmaksā par darba līg.120LVL,autobusa biļeti 80LVL,iesnieguma un slimības lapu pieņēma sekretāre,(direktors esot ārzemēs)teica,ka zvanīšot,bet nebija neviena zvana,nekā,tagad man arī vairs neceļ ne klausuli, ne e-pastu,ne skaipu,ceru uz Jūsu atsaucību un palīdzību.
p.s.viņi katru dienu reklemē, piemērs:Vācijas uzņēmums meklē menedžeri/ brigadieri
Darba pieņem vīriešus un sievietes ar vācu valodas zināšanām
Atalgojums: no 2000 EUR mēnesi (Brutto), 1500 mēnesi (NETO, uz rokas) pēc nodokļu nomaksas
Dzīves vieta ir pie darba (NAV uzreiz jāmaksa)
Pilsēta: Osnabruck
Darba sākums: Steidzīgi
SIA SATTVA Recruitment
Reg. Nr. 40003851326
Brīvības iela 37, Rīga
NVA darbības licences Nr. 23/2012 no 13. 12. 2012 [slēpt]@gmail.com

R

N neKārtībnieks 19.03.2014

Un kas tev te Latvijā darbs nav? Ja Liepājā nav, tad uzreiz uz Vāciju. Čemodančiks tu esi, es atvainojos, būs kautkur labāk un tu kravāsies..
Un ar visām kategorijām(varbūt arī tev nav visas) darbu Latvijā 600-800 eur var atrast kā šoferis, nestāsti pasakas!

I Ilze37 22.03.2014

Pilnigi skaidrs, a piedava nezcik, undaudz variatus, tad nebus nekã.

V vidzemnieks 22.03.2014

...un vispār..riskēt šitais firmās ar svešu naudu-tas ir pilnīgs neprāts.. Es brīnos kā uz šito satwu vispār vēl kāds iet, tak pilns i.nets ar negatīvām atsauksmēm.Satwa tai ziņā šķiet stabils līderis no visām.

I Ints Ints 28.03.2014

Biju Vaacijaa un pastradaju par kurjeru, sakumaa gruuti kameer apguusti pilseetas rajonu kur jaizvadaa pakas, jabut laba fiziska formaa, jo kad 100 pakas jaizvadaa, tas jadara aatraa tempaa, gadaas smagas pakas kuras jastiepj uz 5 staavu, alga maza, var iekraat, ja dziivo kaa bulgaari, pa 10 cilveeku istabaa, vinjiem vienalga, kad tik jumts uz galvas, nebraucu caur firmu, saku godiigi uz Vaaciju nav jeegas braukt, zemaakas algas nekaa UK .