Sattva Recruitment - apcakareeja muus

nju taa sattva muus ar draugu galiigi apcakareeja....visu laiku teica ka brauksim uz vaaciju bet ieveda muus dzili holandee....pasi nezinaajaam kur esam....un ar to vien nepietika....vinji soliija ka darbs buus mums abiem bet darbs bija tikai man....un vispaar kad nonaacaam galaa muus neviens nesagaidiija....vareejaam bez maz vai nakti pavadiit uz ielas....labi ka dienesta viesniicaa kuraa mums bija jaapaliek tuseejaas kkaadi 40 piedzeerusies poli...vinji muus ielaida ieksaa...taa kaa nekad neuzticaties sai agentuurai....vinji tikai juus apmaaniis un izsmauks naudu....

S stienis 06.06.2013

samaksaju 150Ls sai firmai un sie solija darbu 5 dienas nedela aizbraucot darbs bija 1-2 dienas nedela un visu atvilka par hoteli.
un ja vinji saka ka neprasa naudu par iekartosanu neticiet!!! tas autobus kursh vada cilvekus uz uk pieder latviesu vaiserim kursh par to pelna naudu un vinam pohuj vai darbs tev ir vai nav jo savu vins nopelna tevi atvedot. vards vinam ceslavs. nemas pa March/wisbech.
man teica ka dzivosu istaba pa 2 cilveki reali bij 5-6 cilveki istaba kautkada graustaa.
nedelu nosedeju bez darba un kad sie uzzinaja ka taisos prom vel meginaja izspiest naudu par to bomzatniku, un draudeeja.
neuzkerieties!

I ilzemilova 03.06.2014

JA REDZU KA NETIKAI MES CIETUSI, BET IR VEL DAUDZ CILVEKU.MILIE CILVEKI KAS VAR PALIDZET LUDZU ATSAUCIETIES.

V viigrieze6 19.07.2015

tikai pedeejie lohi brauc caur SATVU. cik aprobezotam ir jabut lai brauktu caur firmu, kura nosaukumus jau DESMITO REIZI ir nomainijjusi?taa arii jums vajadzeeja. varbut next buusiet gudraaki?

V viigrieze6 19.07.2015

LV vispaar ir tikai viena normaala firma, caur kuru var braukt, kura neappish. bet taa nav ne PS Lettland, ne hansa, protams.