www.sudzibas.lv Sātans/Lucifers/Bestija Slikta piegāde, klientu serviss

Sātans/Lucifers/Bestija - Slikta piegāde, klientu serviss

Kad man bija 15 gadi, es pārdevu savu dvēseli apmaiņā pret muzikāliem talantiem. Visu izdarīju pareizi, pilnmēness naktī uz Zvejnieku/Meiju ceļu krustojuma gaidīju ar upurētas aitas galvu un 2 baltmaizēm rokā un galu galā sagaidīju nākam... nu, paši zināt ko. Noslēdzu līgumu, bla bla bla, visa garā juridiskā pentere. Karoče, līgumā minēts, ka nākamajā pilmēnesī man pazudīs "ēteriskā esamības esence" (tipa dvēsele) un tā vietā radīsies neapmierināma vēlme šo te caurumu aizpildīt ar vissaldākajiem solo kādi vien dzirdēti. Plus vēl mān uz torsa sāks augt spalvas.
Bet, nu jau man ir 23 un ne viens, ne otrs nav piepildījies. Līgums arī nav saglabājies, jo rakstīts ar asinīm uz tualetes papīra (nebija pergamenta, nezināju, kur dabūt).
Ja nu jums ir darīšana ar šito, tad ziniet, ka klientu serviss arī nav atsaucīgs. Neatbild uz telefonu, e-pastu un ar jaunavu asinīm rakstītām vēstulēm.
Varbūt kādam citam arī ar šito ir bijusi darīšana? Varbūt vajadzēja auna galvu izmantot, vai varbūt rupjmaizi baltmaizes vietā? Lai nu kā, šitā nevar biznesu bīdīt, es kā āksts saposies klaiņoju pa pilnmēness naktīm un nifiga nekas nenotiek.

V Vīra draugs 02.04.2012

Tvaika iela ciet, visi slimie nāk ārā!

A Alekssa 02.04.2012

Beidzot arī kāda sakarīga sūdzība! Te visi tikai pukst par kaut ko mazsvarīgu...

S silbro 05.04.2012

Pamēģini izmantot konkurējošā kantora pakalpojumus! Kopš krustnešu iebrukuma filiāles pieejamas arī visās Latvijas pilsētās. Ofisu atpazīt var pēc krusta uz jumta. Šim brendam var uzticēties!

L ljkkajsdkj 30.04.2012

silbro
diezgan neefektīvs, gan arī gandrīz monopols.