Sarmīte Zurovska - Nemaksā par īri

Nekāda gadījumā neizīrējiet savus dzīvokļus Bauskā Sarmītei Zurovskai. Dzimšanas gads: 1990. Par īri nemaksā vispār. Maina dzīvokļus, kā cimdus. No viena dzīvokļa pārriet citā, atstājot lielu parādu. Viņai ir 4 vai 5 bērni, tāpēc izlikt viņu ārā ir grūti.

I Ilze Cīrule 16.11.2016

Lūdzu pasakiet adresi, kurā vietā var tagad īrēt dzīvokli Bauskā?

Oļegs Zatlers 16.11.2016

Kāpēc tāds salīdzinājums par cimdiem? Es cimdus pērku reizi desmit gados.

R Ritvars 16.11.2016

Par tiem dzīvokļiem ir tā! Kamer nebus normala oficiala līguma tikmer jūs čakarēs. Es arī nemaksātu nevienu rēķinu ja nebūtu līguma. te tādu kas sūdzās par nemaksātaajiem kā jūras sū..... ieejiet un apskataties komentārus ko cilvēki raksta. Būs oficials līgums, varēsiet vērsties tiesā un lai tā persona jums atmaksā naudu.

R rigarealestate 17.11.2016

Mums ir oficiāls līgums. Kāda jēga iet tiesā, ja vienalga neko no parādniekiem nevar dabūt, ja viņiem nekas nepieder un ja cilvēks nestrādā, ko var piedzīt. Cietumā par to nesēdina.
Mēs brīdinām cilvēkus.