Sārlāni SIA, Mežizstrāde, Meža īpašumu iegāde un novērtēšana bez maksas - Krāpšana

Uzņēmums izkrāpj mežu īpašumus, nemaksā naudu, algas maksā aploksnes! Nesadarbojoties ar Sia Sārlāni! Viņi piesaista savus vērtētājus kuri uztaisa vērtējumus par ievērojami zemākam summām, ka rezultāta tiek apkrāpti pārdevēji! Izvēlaties uzticamas kompānijas nevis šo šaubīgo kantori Sia Sārlāni kuru vada Artis Šteinbergs un viņa maksātnespējīgais brālis!

Работяга 01.02.2018

Gandriz visi latvijas darbadeveji maxatnespejigi.. bet zagt tas ir viniem asinis..

Dainis 01.02.2018

Tāpat kā tev strādāt! :D

A aicis24 02.02.2018

Dainim taisnība,ka tu esi hronisks sliņķis,jo tādā profesijā kāda tev ir,darbu atrast nav problēmas,ja negrib strādāt,bet tikai nīdēt,ka viss ir slikti un tevi visapkārt tikai apčakarē,tad arī nekad vairs nestrādāsi.Labāk jau ir kādam uz kakla dzīvot un sedēt šeit,lai varētu kādu komentāru uzrakstīt.