Sarkano lāša ikru imitācija Santa Bremor formas izpildē - Slikts serviss, slikta pārtika

Maxima akcijā nopirku sev sarkano laša ikru tā saucāmo imitāciju Santa Bremor, jo īstos sarkanos ikrus pirkt negribējās, jo tie maksāja gandrīz 10 euro par mazo 200 mg bundžu, uzskatīju, ka tas ir par daudz. Santa bremor imitācija maksāja 2 ar pus euro, bet tie ikri ir gandrīz neēdami. Garša ir dīvaina it kā tev mutē ir nezināmās izcelsmes zivju buljona ar ķīmisko piegaršu un ēdot tos ikrus tie neplīst un ir grūti tos sakošļot. Izlasīju saturu un tur protams ir daudz visādas ķīmijas un ir arī ļoti dīvainas sastāvdaļas, kaut kādas skābes un e faktori. Ikri līdzīgi īstajiem sarkaniem tikai pēc izskata, ne pēc garšas un ir grūti ēdami, neieteicu.

D

H Helsu 20.11.2020

Perkot ikru imitaciju, ko citu jus varetu gaidit?

G Godīgā! 20.11.2020

Tad jau labāk ēst imitāciju, nevis īstos ikrus, ja vien jūs neesat slepkava un jums patīk mocīt dzīvas radības!

S Salvija 22.11.2020

👎👎👎