santehniņkis Pēteris - skaitītājs

Tātad sūdzība tāda, ka santehniķis vārdā Pēteris kura sludinājumu atradu ss.lv. Tai pašā vakarā pieteicās atbraukt un skatīties ko un kā dārīs, kādu materiālus vajadzēs utt. Atbauca apskatījās sacīja ka par 50 Ls visu sataisīs un vēl šadus tādus defektiņus piečinīs. Beigās paprasīja naudu par materiāliem 30 Ls par laimi man nebija iedaevu tik 11 un tā arī pēteis pazuda tagad jau vairāk kā mēnesi nav sazvanāms. Pāris dienas pēc norunātā datuma sazvanīju atvainojās ka tā gadiās un piesolījās atbraukt, taču tā arī paliku gaidot. Ir zvanīt no vairākiem numurie vienmēr ir kādi attaisnojumi vai nu uz Zviedriju braucot vai telefons aizmirsies objektā. Tagad vispār klusum. Viņa telefona numuri ir 28744629 vai 29285238

U Uģis riktigais 15.06.2009

Svešam jau tā naudu dot nevar.Tad jau labakais jabrauc kopā uz veikalu un jāsapērk, kas vajadzīgs.

š šeherezade 16.06.2009

Re kur Ugēns gudru padomu dod, nu kā jau vienmēr:))

P pufa 16.06.2009

Būtu iedevusi visus 30, atgrieztos ar visiem sapirkatjiem daiktiem. tagad- skopais maksā divtik.

A autors 17.06.2009

Nu īstenībā būtu tie 30 tad arī iedotu jo neizskatījās pēc kaut kāda žuļika trenuškās. Zolīda un zinoša cilvēku priekštatu radīja, bet izrādījās dikti maldinoš

I Ilona 01.07.2009

Arī es tam pašam Pēterim esmu piekrāpta bet naudas summa man ir stipri, stipri lielāka. (200ls) līdz šim brīdim man nebija bijušas tādas problēmas ar strādniekiem bet tagad uzticēšanās vairāk man nav.Laikam būtu pareizāk man tagad griezties policijā jo redzu ka citas izejas man nav. Varbūt vēl kāds man grib pievienoties man?

I ilze 08.07.2009

Arī man tāda problēma. No manis izkrāpa 80ls. Pautus tādam noraut.

Z zintis 25.01.2010

Izskatās, ka tie mīzeli Juris un Aldis ir viena persona -INTRIGANTS, PUFLAGONS!!!

A albis 25.01.2010

laikm viņš uzkāpa uz korķa un tas arī ir viss.30 lati var nodzert ātri, bet ja dzer tikai krutku tad nedēļai pietiek.nevajag šajos laikos būt tik naiviem.

K KasesesmutoZintis 26.01.2010

A tevi tas rausta kā mani sauc? Labi ka mani nesauc par Pēteri jeb Zinti.
Sāc trīcēt, jo visi papīri jau ir tiesā. Varēju jau vnk iesēdināt tevi skudru pūznī, bet lai jau tiesa arī pastrādā.
PUFLAGONS - ir tas vārds, kas tevi nodod neveiksminiek.

Ja kādam ir kas pret šo tipu: [slēpt]@inbox.lv