www.sudzibas.lv Sanitex Uzvedība satiksmē

Sanitex - Uzvedība satiksmē

"Sanitex" darbiniekiem pastāvīgi kaut kas deg vai tie regulāri pārvadā grūtnieces - tāds ik rītu rodas iespaids par šiem sarkanajiem, nekaunīgajiem auto, ka nobrauktuvē no Dienvidu tilta uz Bauskas ielas apli vienmēr lien otrajā joslā, apbraucot nelielo sastrēgumu, un pēc tam spiežas virsū pacietīgākajiem satiksmes dalībniekiem, lai iebrauktu aplī. Tāda darbinieku uzvedība satiksmē gribi negribi neveicina cieņu pret pašu uzņēmumu, kura nosaukums traferēts uz auto.

Inženieris 15.06.2016

Man jau sen radas iespaids, ka Sanitex ir ABORIGĒNU kantoris, jo viņu AĢENTI ir nekaunības kalngali, kuriem visticamāk pašvaki ar izglītību un kultūru. Tāpēc nav pārsteigums par pašu uzņēmumu, kuri nevar nokomplektēt darba štatus, bet pastāvīgi meklē jaunu darbiniekus - tieši šos "trakus šoferus" aģentus!
Lielais FUJ SIA Sanitex!

M magnums 09.01.2017

Par satiksmi.
Iesaku Jums atkārtot ceļu satiksmes noteikumus, it īpaši rāvējslēdzēja principu.
īsa pamācība

Inženieris 12.06.2017