www.sudzibas.lv Sanitex Sanitex Šoferis ar OPEL Ligatnē

Sanitex - Sanitex Šoferis ar OPEL Ligatnē

NU ļoti nepieklājīgi uzvedas uz ceļa ar darba auto kāds Sanitex firmas pārstāvis auto marka OPEL 2011.gada 22 martā ap plkst 22iem vakarā Augšlīgatnē, apdzen, neievēro intervālu, burtiski lauž Sanitex firmai piederošo automa;s;inu Opel Astra jaunāka gada gājuma auto, akseleratora pedādis tiek nospiests cik vadītājam spēka kājās un bremzes, nu sabiedriskais Fui līdz ar to visai firmai - kauns!!! Lūdzu izvērtēt kam tad īsti ir nepieciešami darba auto - lauz;sanai vai darba pienākumu pildīšanai!

E

A Astrīda 23.03.2011

Piekrītu, un tā nav pirmā reize!

E Esesesseseseseses 23.03.2011

Un Astrīda bija tā Sanitex firmas pārstāvis auto marka OPEL! :D :D :D :D
Nu tāda laža šī sūdzība!

A Arvis 23.03.2011

Man ar ir gadijies sastapties ar šo trakuli - nesmu gan ieverojis kas pie stures tur sež bet tas ir fakts, ka nervozs cilveks tur pie stures sēž!!!

č Čoms 23.03.2011

Katram savs temperments un braukšanas manieres, uztraukumam nav pamata.

D Doktorants 23.03.2017
Attieksme

Attieksme drausmīga, uz sarunātu darba interviju pat neviens neierodās. Neiesaku pat tērēt savu laiku!