www.sudzibas.lv Sandis Geislers Nenopietns cilvēks

Sandis Geislers - Nenopietns cilvēks

Gribēju Jums pastāstīt par "ideālo" vīrieti Sandi Geisleru (dzīvo Dobelē (Krimūnās) un Rīgā (dažkārt īrē dzīvokļus)). Neticami bailīgs un bezatbildīgs vīrietis, kurš savos 30 gados meklē un nav atradis nopietnas attiecības...mana draudzene ar viņu gatavojās precēties kad menesi pirms kāzām viņš sāka vazāties apkārt un viņam bija vajadzīgs laiks lai pārdomātu dzīvi, tas jau nekas, bet mana draudzene gaida arī (kā vēlāk izrādījās) šī vīrieša bērniņu par kuru viņš vispār neinteresejās un atzīt netaisās. Kā noprotams šis cilvēks visu laiku melo, nevienai sievietei nekad nav bijis uzticīgs un lieto regulāri alkoholu!!! SIEVIETES šis vīrietis mīl tikai SEVI, neuzķeraties uz viņa pievilcību, jo šādi cilvēki diemžēl nemainās nekad!!! Ja vēlaties laimīgas attiecības neiepazīstieties ar Sandi Geisleru, tas nav tā vērts!!! Viņš melo, krāpj, izliekas un neciena sievietes kā arī lieto daudz alkoholu!!! Izvairās no atbildības un regulāri bēg no nopietnām attiecībām!

. ....kl 22.12.2009

Ja jau Tu publicēji Sanda vārdu un uzvārdu, tad uzraksti arī savu vārdu un uzvārdu un kur dzīvo.

R rojs2 22.12.2009

Tiešām, ja jau nebija kauna pblicēt cita vārdu, tad ko pašai slēpties...

S samanta 22.12.2009

It kā jau viss skaidrs, ar draudzeni čalis gāja, bet ar šo ne, tāpēc ši atriebjas un izplata par čali nelietības. Veca, greizsirdīga čāča...

A Aurora 23.12.2009

Ko tad Jus vinu aizstāvat...tādi veichi jākastrē un jaaseedina uz mieta...egoists nozheelojamais...neuzskatu, ka tas ko mainiis, ja atklaashu savu vaardu un adresi. Turklaat negribas draudzeni atklaat, vinjai jau taapat gruuti:(!!!

Z zippo 23.12.2009

ak, ja mēs par katru vīrieti, kas līdzīgi uzvedies ievietotu šeit sūdzības...ha ha..tad man skiet, ka mājaslapas serveris vienkārši uzkārtos :D :D :D labs

. ....kl 23.12.2009

Tava draudzene pati vainīga. Nevajadzēja kājas paplest zem alkoholiķa... Domāja, ka ar bērnu to čali sev piesies????
Gaidam Tavu vārdu u uzvārdu.

K karlo 23.12.2009

zinot Krimūnas nav brīnums-kodēji lielāka daļa.Pastieties kas notiek, pienotava nešancē, darbnīcas arī, zāģētava arī, un ko lai dara kož veči un mīlē meitas, lai veicās.

A a 24.12.2009

njaa kas ta buus ka tagad te katru reizi publicees liidziigas situacijas:))))))smiekliigi:)autore visistaka tirgus klacu baaba:)aa un pie tam autore parkapj LR satversmes 8.nodaļa
Cilvēka pamattiesības 96. Ikvienam ir tiesības uz privātās dzīves, mājokļa un korespondences neaizskaramību.

A Aurora 28.12.2009

Būtu labāk paldies pateikuši, ka vēlos pasargāt no tādiem izdzimteniem pārējās sievietes, a Jūs te vēl braucat virsū par datu neaizskaramību...labāk būtu paldies teikuši!!!

' 19.01.2010

Paldies, paldies... Kur to vīrišķi var sameklēt???? :)))))

J Jurčiks 19.01.2010

Autor, neesi aizdomājusies ka skuķis nav tā vērts lai taisītu nopietnas atiecības? :) Nevajag jau uzreiz šitā internetā to visu tirzāt.
Ja jau autore ir tik stūlba lai izdomātu šo internetā aprunāt, tad es neparko nebrīnos :)

' 19.01.2010

Kur viņš ir???

S SandisGeislers 19.01.2010

Labi ka ir arī savādāki Sandi Geisleri! :D

J Janka 27.01.2010

Nu tur runga ar diviem galiem - varbuutaas staasta autore ir pilniiga nedzeeraaja un ja chalis ierauj pudeliiti alinja tas uzreiz klluust par briesmiigu dzeeraaju.Otraam kaartaam vai tad vinja sveci tureeja blakus ka zin ka tas ir vinja beerns?

S SandisGeislers 03.02.2010

Paldies, kas ir manā pusē.
Puse šai stāstā ir izdomas, muļķības.
Viņa ir Rīdzeniece, dzīvo purčikā, interisē tikai nauda, atpūta.
Nevarējām sadzīvot izšķīrāmies-pēc liela laika paziņoja, ka ir stāvoklī, iedevu naudu abortam[paņēma]pēc 3 mēnešiem dod ziņu netaisīšu.Un pavēstija netiksi no manis vaļā.
Cerams, ka viņa pati izdzēsīs ārā šās muļķības, ja nē nosaukšu arī viņas datus.

A alvics 14.03.2010

gei s lers?

K kkk9 16.05.2010

vecenei pilniigs berna limenis!

M milda 16.05.2010

Loti slikti, ka publiski kaarto attiecibas, jo gudra sieviete to nekad nedariitu un neviens normali domajos virietis nevelesies mulki nemt par savu sievu..., takka meitenes - esiet gudras!!!

J joe 12.07.2010

ja ta ir patiesiba tad tam sandim SMIRD DIRSA!!!, un ar to alkaholismu ir bedigi... vajadzetu aizliekt alkaholu LATVIJA!!! tad Latvija uziedetu no jauna...

K katoliete 13.07.2010

Tas tak Ata Geislera bačka.