www.sudzibas.lv Sanda Tenisa, Gatis Tenis rēķinu, parāda nemaksāšana

Sanda Tenisa, Gatis Tenis - rēķinu, parāda nemaksāšana

Sanda Tenisa un Gatis Teniss izvēlas pakalpojumu- savu bērnu sūtīt uz maksas pulciņu bērnudarzā, taču par to nemaksā. Rēķinu nemaksāšana velkas gada garumā un tagad jau 2 gadus netiek apmaksāts parāds. Sanda Tenisa telefonu neceļ, noliek klausuli vai atslēdz, Gatis sola parādu nomaksāt, bet tie ir tikai tukši solījumu. Ģimene nav mazturīga, jo regulāri brauc ārzemju ceļojumos, taču atsakās apmaksāt to, ko paši brīvprātīgi izvēlējušies. Kauns un negods, ka ir tādi cilvēki, kas uzskata, ka pulciņa vadītājam viņu bērna apmācība jāveic par savu naudu (materiālu izmaksas) un nesaņemot atalgojumu. Brīdinu citus neielaisties nekādos finansiālos darījumos ar šo ģimeni, ka arī uzmanīgi izvērtēt darījumus ar šiem negodprātīgajiem, melīgajiem cilvēkiem.

P

Sveicināti.
Vai ir kādi dokumenti sakara ar minēto parādu?
Cerams, ka izdosies atrisināt šo lietu.

P pirmie soli 03.08.2016

Ne tādi, lai oficiāli izmantotu. Ir sūtītie rēķini e-pastos, nodarbību apmeklējuma lapas.

Apmeklējuma lapas – tas jau ir kaut kas, vai Jūsu audzinātāji/pasniedzēji vārēs to apstiprināt?
Attiecibā par rēķiniem – ir lietderīgi izpētīt rēķinu saturu un pārējie apstākli, saistītie ar rēķinu nogādi saņēmējiem.
Nosūtiet tos uz [slēpt]@sptlatvija.lv, vai nogādājiet uz mūsu biroju Krasta iela 86 – 802, Regīna izpētīs dokumentus un piedāvās risinājumu.

Ar cieņu, SPT vadība.

P pirmie soli 04.08.2016

Palies!
Es vairāk gribētu, lai vecāki paši padomā un nokaunas par savu rīcību. Es nabagāka nepalikšu, viņi gan...

C Chiep_ 11.06.2017

Pretīgi cilvēki vienkārši, pretekļi

C Chiep_ 11.06.2017

Zinu šos cilvēkus personīgi, apkrāps arī darba devēju un kolēģus, ja tik pašiem būs no tā labums. Reti pretīgi laulātie