Sanare SIA – KRC Jaunķemeri - Slikts serviss

Ilgu laiku domāju pirms rakstīt, bet tomēr jāraksta ir! Ar vīru esam iegādājušies abonementu SIA "Sanare – KRC Jaunķemeri" , kas mums bez laika limita (neatkarīgi no tā cikos ejam) nodrošina iespēju apmeklēt Sporta zēli, pirti un kādu no aerobikas nodarbībām. Ar sporta zāles apmeklēšanu viss itkā ok, bet tad ja vēlies apmeklēt pēc zāles pirti, sākas nesaprotamas problēmas... Izmantot baseina garderobi mēs nevarot, jo redz tur kaut kādas nodarbības (?) Kādas? Skatos savā nodarbību sarakstā - nekādas! Ir bijuši gadījumi, kad no vīriešu ģērbtuves iznāk laukā sievietes, kuras tik nosaka, ka sieviešu garderobē neesot brīvu skapīšu...vīrs šokā! Otrs "brīnišķīgā servisa gadījums" bija tad, kad izvēlējāmies apmeklēt tikai pirti, konkrētajā dienā pārbaudījām vai baseinā nenotiek kāda nodarbība (nenotika) un devāmies turp, bet ak vai...Tur priekšā apkopēja (kura tur viņasprāt visu nosaka), kura mums uzkliedz, ka baseina garderobē nevarot nākt, jo notiekot nodarbība? Kā!?Administratore Mums piedāvā ģērbties sporta zāles ģērbtuvē un tad pusplikiem forsēt visu vannu telpu un tad pirtī līst pa "melno eju"...murgs kaut kāds. Tas pats ceļš slapjiem mērojams arī atpakaļ...Kāda loģika ir šiem abonementiem, kurus izmantot var tik tad, kad var, lai gan nav laika ierobežojumi? Kādēļ ar iegādātu abonementu man būtu jālien pa "melno eju"?

E