Samana Salons - ...

Vēlos brīdināt par masāžas salonu "SAMANA", Merķeļa ielā 11Neieteiktu, Jums tur iegriezties,jo izejot no salona biju dziļi vīlusies. Man bija kupons uz masāžu "Tauriņa pieskāriens", tā nav nekāda tradicionālā masāža, taču caur drēbēm (biju, ja godīgi šokā) Kuponā tika teikts, ka masāžas laiks ir 30-40 min, man tā tika veikta vien 18 min. Jau vien man par to bija šoks. Un nekādu profesionalitāti no meistara (vīrieša) nebija.

Sardele 19.01.2015

Varbūt caur drēbēm tapēc, ka tu esi tik briesmīga/briesmīgs?

V Vija Skromane 01.03.2015

Tauriņu pieskārienu masāžu tiešām veic caur drēbēm. Tā nāk no ASV, un ir gandrīz nejūtama fiziski, bet iedarbojas mentāli. Masieris gandrīz neskaras klāt pacientam. Pirms skrienat uz procedūru kaut nedaudz painteresējaties kāda ir procedūra un izdomājiet gribat tās sajūtas vai nē.

A Andrej Garbar 01.03.2015

Верю...

K Kaspars Zeme 23.07.2019

Es nopirku kuponu no PērkamKopā.lv uz Tibetas masāžu salonā Samana.
Šodien aizgāju uz masāžas pierakstu. Diemžēl, es nesaņēmu pakalpojumu, jo ne aprakstā, ne veicot pierakstu, pa telefonu, es netiku brīdināta, ka man tiks nodarīti miesas bojājumi- zilumi. Internetā šī masāža tiek aprakstīta kā relaksējoša.
Pirmkārt, masieris bija vīrietis, arī par to ir jābrīdina.
Otrkārt viņš teica, ka man būs viss ķermenis zilumos.
Es nevēlos saņemt miesas bojājumus, tāpēc atteicos. Es lūdzu, vai par šo summu un 1.st. laikā varu saņemt parastu relaksējošu masāžu, uz ko man atbildēja, ka nē. Ka varot mani masēt ar čiekuriem. Atteicos.
Turklāt viņš teica, ka masāža ir 50 min, kaut arī pēkot kuponu ir teikts: 60 min.
Man ir izniekota nauda un laiks. Man ir mazs bērns, es sarunāju draudzeni pieskatīt
mazuli. Arī viņai man būs jāmaksā vai jāpērk dāvana par ieguldīto darbu.
Es esmu vīlusies un man ir naudas zaudējumi.
PērkamKopā.lv teica, ka naudu 3-5 dienu laikā atdos.
Lūdzu neejiet uz šo briesmīgo salonu!