Salons ''Glamour"" DOBELEE!!! - Gēla nagi!!!

MEITENES MĪĻĀS, NEKAD!!!NEKAD neejiet uz to salonu!Tur strādā Dobeles lielākā staigule!

aizgāju uzlikt nagus uz šo ''salonu'' un atnākot mājās vienkārši izplūdu asarās!Man sāpēja nagi, visi nagi bij šķībi greizi, sarkani, novīlēti līdz pat dzīvnagam!Tūlīt mājās ņēmu nagus nost, vieta, kur uzlikt tipsis (mākslīgā naga daļa) nokrita mazliet uzsitot pa to, taču kad sāku ņemt nost gēlu no sava naga biju šokā!!!Mani nagi bij vienkārši gaļa nevis nagi!Vārdu sakot, ja negribat staigāt BEZ nagiem, nēejiet pie viņas!!
Runājot par Natāliju, viņa salonā strādā kā ''friziere''!īsumā sakot, matus labāk uzreiz apgriezt mājās pašai, nevis iet uz turieni, jo mati būs izroboti līdz pēdējam, un frizūras vienkārši ''lieliskas''!!!

F Fasists 22.11.2011

KO NO VINAM VAR GRIBET? VIENA VETARSTE GRIZA MANA FERMA GOVEM NAGUS. OTRA STRADAJUSI MORGA PAR UZPOSEJU...

B brīnums! 22.11.2011

kāds tur brīnums!!Draugos paskatoties jau redzams, ka nagi drausmīgi!!FUJ!

L Laine 22.11.2011

nepar ko nebrinos!!Tur serviss, ka kuti!Un strada ari lopi!

1 1 22.11.2011

Ups. Visu laiku taisījos uz turieni doties. Jau biju ieskrējusi izlūkos - likās viss ok. Administratore laipna, visu parādīja un pastāstīja. Tagad sāku šaubīties, iet vai neiet...

L Laine 22.11.2011

Es ar'i ieg;aju, likās viss tik ļoti jauki, bet kad ieraudzīju KAS tur strādā, momentāli pārdomaju!

T Točno 22.11.2011

Točno, miroņu nagi!

L Laine 22.11.2011

Par to frizieri, tīrākā patiesība vien ir!matus griež šausmīgi, lai neteiktu vairāk, un pa gultām vārtās vienreizēji!Manikīre tiešām šausmīga, man arī māsas meitai uzlika ''gēla'' nagus, vēl tagad meitene rokas atkopj!FUJ šīm salona darbiniecēm, visu reputāciju sabojajušas!Bet par sevi ir tik augstās domās, ka bail, tas nekas, ka 80% mazpilsētas iedzīvotāju iet garām viņām uz ielas, un smejās par to, kā viņas savus mazos, nenozīmīgos degunus pacēlušas iet!Kāds tur brīnums, ka salonam praktiski nav klientu, ar tādu reputaciju, sarūpējušas... paldies Dievam, ka vismaz Viktorijai pietika saprāta no tā čūsku midzeņa aiziet!

pilniigi piekritu!

B bii 23.11.2011

starp citu - tur stradas ari meistare Baiba, ljoti akurāta ar pieredzi un ideaali prot uztaisit skaistus nadzinjus!

pie sis meistares gan noteikti var droshi iet veidot gan roku gan kaju nagus. :) :) :) ieprieksh gaju pie vinjas uz majam, tagad solija ka stradas salona, nu redzes, ka vinjai tur ies!

L Laine 23.11.2011

Pie Baibas Borhertes?!! Nu noteikti ejiet pie viņas, ja gribās izmest naudu vējā!!!Lai veicās, man nagi nolūza tājā [at vakarā, jā skaisti jau bija, bet nenoturesjās p[at dažas h, kad sāka lūzt verot vaļā atvilknes un mašinas durvis!

U Upss 23.11.2011

dzer vitamīnus, lai savi nagi augtu, nevajadzēs skraidīt pa saloniem, tad vēl raxtīt sūdzību.

J JOns 23.11.2011

Dobeles Glamour???? :D
Ja Dobelē var būt "salons", kas nosaukts šādā vārdā, /izdzēsts/

T To Dobiite -> Vita 23.11.2011

Lieku pie Baibas nagus jau 3 gadus, vnm nagi bijushi ljoti labi, vinja strada ar labiem materialiem un nekad neviens nags nav bijis nolauzts jau tajaa pashaa vakaraa.. dizains ir ljoti skaists. nezinu, visdrizakais pati vainiga ka shadi atdaudziji savus nagus. meistars nevar garantet kvalitati ja ir neveiksmiga nagu nesataja.

L Laine 23.11.2011

Jā, DROŠI lieciet nagus pie Baibas!!!Vai uzreiz labāk izmetiet naudu miskastē, vai atdodiet kādam nabagam!/izdzēsts/

A Aiva 23.11.2011

Pilnīgi piekrītu par to Baibu!
Par glamour gan esmu šokā, gribēju rīt uz turieni doties:( Bet noteikti pameklēšu citu manikīru!

T To Dobiite -> Vita 23.11.2011

Paldies klientei kas pateica par shadu saraksti!

Vel lielaks paldies tiem, kas sheit prot ari aprunat, jo tadu komentetaju kaa Aivu, Laini, kur nu veel Dobiite noteikti nav bijushas manu klientu lokā. Ja esat - ludzu pasakiet savus vardus un uzvardus, vai tomer bail atzities un nekas cits neatliek ka meistaru apmelot un nozaakat jo savs istais vards nav janosauc..? Ļoti labi atceros tos klientus kas naak arī uz vienu reizi.

vai varbut visus shos tekstus ir sarakstijusi vienigaa "pulkstenjmeitene" kas 1x manas darba pieredzes laikaa aiz savas bikshu pogas nolauza nagu..? kaveeja 3x nagu laboshanu pa 1 stundu? ka tik ne taa pati meitene sheit raksta visus zaakaajumus. atvaino, tad raksti man privati, ja ir ko teikt, pie tam nagu laboju Tev bez papildu samaksas, jo savam darbam dodu garantiju.

U Upss 23.11.2011

Aitas, ejat labāk govis slaukt, nevis mākslīgos nagus taisīt.Pieaudzē, pat patstāvīgi tualete pakaļu noslaucit nevarat.

A Aiva 23.11.2011

Es pieņemsi rakstu vienīgi savā vārdā!!Zinu arī meitenes, kas pie tevis likušas nagus, neko labu nav teikušas, jā, varbūt tavas draudzenes tagad tevi šeit aiztāv zilas palikdamas, taču kas pie tevis ir bijusas, un apdedzinājušās, pašas saprot, kas un kā ir!Tā, ka vari šeit sevi aizstāvet līdz nelabumam, nav taviem nagiem kvalitātes, un ne es vienīgā to saku!

X X. 23.11.2011

Baiba, kā tad aiz bikšu pogas var nolauzt nagu, ja tas ir kvalitatīvi uzlikts?!Tātad ar tiem nevar justies droši par pogājot ciet bikses!Tas vien jau visu izsaka!Un ja runa iet par Baibu, kas strāda pretī izbijušajam pastam Dobele, tad taisnība vien ir!

U Upss 23.11.2011

nu tak vēl i glupas aitas, sorry bet neesmu maniķire, un negribētu būt, jo laikam apkalpot tādas kazas pretīgi, fifas.ēdiet vitamīnus...priekš smadzenēm un nagiem!