www.sudzibas.lv Salons Bourgua Gelish manikīrs

Salons Bourgua - Gelish manikīrs

Labdien!
Otrdien, 25. jūnijā vakarā devos uz Gelish manikīru + pedikīru Salonā Bourgua. Jau iepriekš biju tur bijusi pie meistares Ievas, kas perfekti paveica savu darbu, tāpēc domāju, ka arī šoreiz veiksies (tomēr pie viņas pierakstīties nebija iespējams, tāpēc pēc administratores ieteikuma pierakstījos pie meistares Diānas, kas arī esot latviete, kas man bija svarīgi, jo nerunāju krieviski..)
Tā nu ierados salonā un pirmais pārsteigums bija meistare Diāna, kas knapi runā latviski.. Rokas man nenodezinficēja un sāka darbu. Tad atklājās, ka no nagu lakām palikuši vien neizteiksmīgi toņi.. Nu neko, kaut ko jau izvēlējos. Jāatzīst, ka uz nagiem man klāja Shellac, nevis Gelish, kā bija minēts kuponā..
Manikīru veica ļoti ātri, kārtigi pat neapstrādājot ienadžus. Pievēru acis arī uz to, ka krēmiņu neviens neiesmērēja..
Tālāk sekoja pedikīrs, kurā bija jābūt arī kārtīgai pēdu apstrādei (vecās ādas noņemšanai) no pēdas kā vietā es saņēmu apmēram 2 min ilgu paberzēšanu (uz visām pusēm) papēžu rajonā, pārējo atstājot kā ir..
Pedikīrs bija sasteigts, pat nagus nogrieza tikai pēc mana aicinājuma, jo meistarīti jau gaidīja mamma un steidzināja doties prom.. Arī pēdu krēmu šajā salonā nesagaidīju :D
Tā nu pienāca ceturtdienas rīts un es apbēdināta paskatījos uz saviem nagiem, jo diviem no tiem jau bija nolobījusies krāsa no galiņa. Diemžēl nebija iespējas uzreiz doties uz salonu, tos labot, jo jāstrādā..
Šorīt, pirmdien, zvanot uz salonu, pastāstīju par savu situāciju, uz ko saņēmu atbildi krievu valodā (administratore latviski nerunājot), ka "Diāna šeit var nestrādā". Jautājot, vai varu doties salabot savus nagus, saņēmu piedāvājumu atnākt ceturtdien! Ātrāk nevarot! Pēc mirkļa jau tika piedāvāta piektdiena.. Vai tiešām kādai meistarītei nav 15 minūtes laika, lai salabotu 3 nagus?
Attieksme vienkārši fantastiska, nemaz nerunājot par to, ka meitene runāja TIKAI krieviski.
Nevienam nenovēlu šādu pieredzi.. Protams, gadās, ka slikti uzklājās laka un tamlīdzi, bet uzskatu, ka tādā gadījumā salonam jānāk pretim klientam, piedāvājot saprātīgu laiku, kad atnākt salabot nagus, nevis bubināt krievu valodā un izlikties, ka viss ir baigi forši!
Lai visiem priecīgs manikīrs citos salonos,

K Katrīna Berezina 01.07.2013

Pēc ataugušās daļas skatoties neticās, ka pagājusi tikai nedēļa

D daigula 01.07.2013

Es arī biju iegrābusies šī salona reklāmā, par pedikīru/manikīru ar Gellis laku, par interjeru biju samūlsusi, tik smirdīgs un nekopts, kaut kāds grauzsts, bet nosaukums, skan tā, it kā būtu Delux līmeņī. Tādu pedikīru esmu izmēģinājusi pirmo reizi, min.5 paberza pa pēdu virsmu, kas es pajautāju un tas ir viss, man pateica ka jā, par kāju kremu nebija ne runas. Manikīrs arī bija kautkas, tik neakurāts, ka es palūdzu pārtaisīt visus nagus, pārklājums ar laku tik neglīts, ka atnākot mājās visu noņēmu nost. Parprocedūru samaksāju 15.00 LVL uz vietas, par čeka izsniegšanu arī nebija ne runas.

L lola 01.07.2013

Nu tad macies krievu valodu, vai ari neej tur, kur ar tevim neruna latviski.Ta jau ir, galvenais nagi-ragi, smadzenes nevajag

M Mary60 01.07.2013

Ak, vai nabadzīte! Ja nepatīk krievi, tad uzreiz ir jābaumo? Jā tādi mēs-latvieši esam

donna b 01.07.2013

Gribi labu kvalitati, latviesu valodu un cekus - ej piemeram bez jebkadiem kuponiem uz Kolonnu, un dabusi ko gaidi. Ne, mes visu gribam pa leto, par pus cenu un vel sagaidam kaut kadu fantastisko servisu un kvalitati par to. KAPEC??? Ne meistarei ne salonam si veida pakalpojums NAV izdevigs.

Nandia 01.07.2013

Nu šeit jau skaidrs, ka problēma nav salonā, vai tā pakalpojumos, MEITENEI ir problēma ar krievvalodīgajiem. Šādiem dīvIniem cilvēkiem vajag lasīties vienā barā un dzīvot savā 'tikai latvieši' kopienā. Cik var to naidu uz krieviem kurināt... pretīgi pilnīgi.. fuj.
--- ir skaidri redzams, ka laka ir likta gandrīz 2 ned.atpakaļ . Skaidri redzams, ka nagi jau labu gabalu atauguši

Sveiki vēlreiz!
Varat droši zvanīt uz salonu un jautāt, kad es biju uz manikīru.. Nav jau mana vaina, ka man nagi ātri aug un meistarīte laku neuzklāja pārāk tuvu ienadžiem.
Ar krievu tautības cilvēkiem man nav nekādu problēmu, problēma man ir ar krievu valodu ( un tā ir MANA problēma, ka tajā nerunāju), tāpēc cenšos izvairīties no meistarītēm, kas nesaprot latviski, jo ir grūti nosēdēt 3 stundas nesarunājoties un dažreiz gadās, ka pārpotam viena otru arī sakarā ar vēlamo rezultātu.. Tāpēc arī, pierakstoties, pārjautāju 2 reizes, vai tiešām Diāna runā latviski!
Kā jau allaž redzu, ka internets pilns ar nīdējiem, kas to vien domā, ka visi melo, ienīst krievus un tikai grib kādam sliktu nodarīt. Tā nu gan nav.. Bet ko nu par to!
Kāpēc tad vispār jāliek šāds piedāvājums "kuponos", ja nespēj nodrošināt kvalitāti?
Esmu bijusi arī citos salonos par līdzīgu cenu un rezultāts ir bijis tikpat labs kā dārgākajos salonos! Tā kā šeit nav runa par cenu, bet par profesionalitāti..

L Lexy 02.07.2013

Ko jūs te visi murgojat slima suņa murgus?! Te dažs labs ir piemirsis, ka šeit tā kā ir Latvija, ne?! Gribi strādāt Latvija, mācies latviešu valodu, kāda vēl krievu val saruna?! Ko tas vispār nozīmē?! Es esmu šokā. Nu i nafig tos krievus, lai brauc atpakaļ uz savu Rašen un tur strādā.

L Lexy 02.07.2013

Tas gadījumā nebūtu tas pats, ja es tagad aizbrauktu uz Maskavu un pieprasītu, lai ar mani komunicē TIKAI latviski?! Es domāju, ka mani vienkārši pasūtītu 10 mājas tālāk, ne tā?!
Šeit ir Latvija un šeit ir jārunā latviski, nekāda krievu valoda!!!

Evelina 02.07.2013

Varat zvanīt uz salonu un jautāt, kad biju, ja jau neticat un tik ļoti interesē!

L Lucita 12.07.2013

Lexy !!!''NAFIG'' ir gan latvisks vārds vai nē???