Salons Anita - Kosmetalogs

Sejas tīrīšana, kas parasti notiek vismaz 1 h shajaa salonaa 25 minuutes, turklaat bez profesionaalaas kosmeetikas, bez lampas, bez nekaa.
Taalaak seko 10 lati par smiekliigu masku un 6 lati par 1 pumpas piededzinaashanu, uzacu korekcija. Kopeejais proceduuras laiks 43 minuutes, summa 34 lati.
Mājas lapā rakstīts, ka tikai sejas tīrīšana ilgst 1 h, uz ko man atbildeeja, ka laikaa iekljauta aizieshana, nogjeerbshanaas, apgulshanaas!
Kad vienojos, ka maksaashu mazaak, noplukusi administratore mani suutiija peec skaidras naudas, jo ar karti vinji negrib sanjemt naudu!
Kur nu runaat par "" uzredzeeshanos vai atvainojiet"
Turieties taalaak, taada miskaste veel nav redzeeta!

C Crystal 19.09.2008

Es kadu laiku atpakal iekartojos ka masaziste sinii salonaa. Parakstiju ligimu 35% no cenas. Stradaju menesi... Sanemot algu - sanemu mazak. Prasiju administratorei kapec ta, a vinja saka - mes vel no katras masazas nemam par ellju. Es saku ka es izmantoju SAVU ellju, bet nekaa...nesarunajam. Tad es aizgaju no turienes, jo cenu zinja ari NAV IZDEVIGI STRADAT.
P.S. Apstakli tur ir sausmigi - vecie dvieli, skanas izlacijas nekadas, paauksti telpaas, muzikas centrs pussalauztd - prieks masazas SLIKTI komforta apstakli.
Un vel - TUR VISU LAIKU MAINAS PERSONALS, JO IPASNIECE NEGRIB MAKSAT NORMALU ALGU! PA VIENU MENESI (KAD ES STRADAJU) NOMAINIJAS ADMINISTRATORE, MASAZISTE, KOSMETOLOGE UN APKOPEJA. Varat secinat pasi...

K kate1 04.10.2008

Rakstītājai pašvaki ar latviešu valodas pareizrakstību. Jāraksta kosmetologs nevis kosmatalogs.

K kiki 21.12.2008

Stulbene tu gan Zuzīt, kada starpība, ko pie...sies?

A Aleksai 09.02.2009

Laura, domāju darbiniece nav vainīga.Varbūt viņa pastrādājot bez lampas tā bija nogurusi, ka tā viņai bija pēdējā diena tajā salonā.Galu galā no slikta apgaismojuma nogurst un sāp acis. Diemžēl strādājot uz tik neizdevīgiem noteikumiem roka pašam lampu pirkt neceļās, jo tik un tā kopējā kabinetā bez atļaujas to izmantos pārējie.

Mums salonā kosmetologs un masieris pats sev pērk dvieļus, salvetes, sveces(kaut pēc noteikumiem tas būtu jādara vadītājai).Atnāk kliente un vēl pārmet ka nav mūzika, ka nav pienācīga temperatūra telpā, jo ārā auksts laiks, bet telpā tikai viens radiators.Rezultātā masiere nopirka radiatoru, bet sildās visi kam tīk.Arī mūzika pašām darbiniecēm vēl bija jāgādā.Tas protams nav salonā "Anita". Savu salonu nenosaukšu, jo strādāt kaut par zemu atlīdzību, kaut zobus sakožot mums gribās, lai nezaudētu savus klientus.Galu galā arī darba iemaņas negribās pazaudēt, jo ja aiziesim mēs, momentā atnāks cits darbinieks vietā, jo arī skaistumkopšanā darba vietas samazinās, bet darba devēji šo situāciju izmanto.

A Aleksai 09.02.2009

Aizmirsu piebilst, ka darba inspekcijai nav nozīmes sūdzēties, pie mums bija inspekcija, neko pat nepārbaudīja.Vadītāja vēl meloja, ka ar visiem darbiniekiem viņai ir noslēgts līgums, kaut patiesībā tie ir īstākie meli.Iespējams, ka viņa viņus piekukuļoja.

Autorei piebildīšu par sejas tīrīšanu, ka ir kosmētiķes, kas to veic pat divas, pusotru stundu.Neaizmirsīsim, ka kosmētikas līdzekļiem vajadzīgs iedarbības laiks.Tikai idiots var gribēt visu ātri!

K kerija 11.07.2009

Lasot šos komentārus 2009.gadā tas liekas smiekligi, šo salonu apmeklēju ļoti bieži izmantojot gan kosmetika, gan masiera pakalpojumus un administratores ari ir sakoptas un skaistas, kā arī vinu uzvedība ideāla.
es šo salonu mīlu un esmu tur regulārs klients, nemaku protams teikt kā ir ar algām, bet krīze valda visā valstī.
Nobeigumā varu vien ieteikt aiziet un izmēģināt!

K kendija 09.08.2009

nee, samaksa tur nav nekaada, tik vadiitaaja prot atrast cilveekus, kurus izmantot kaa kaajslaukjus un manipuleet ar tiem. Skumji, ka viens it kaa jauks cilveeks var iespljaut dveeselee..

R rebeka 30.09.2009

Es arī biju šajā salonā, un tur vairs nesperšu savu kāju un citiem arī neiesaku.Meistariem domāju tur nav ne vainas, bet ar higiēnu tur gan ir problēmas. Dēļ netīrības, nevaru tam salonam uzticēt savu seju vai ķermeni. Neiesaku.

J Jūlija 09.11.2009

Cik cilvēku tik viedokļu.
Interesanti vien tas, ja jau tik slikts salons, tad kāpēc tur jāstrādā? Kā arī interesi izraisa tas, jo pati strādāju kontroles jomā, kā var piekukuļot Darba inspelciju. Uz katra līguma ir darbinieka paraksts un VIDS saņem par šiem darbiniekiem nodokļus. Katrai procedūrai (to zina visi darba devēji) ir pašizmaksa, kur rēķina aparatūra nolietojumu, elektrību, ūdeni un citas izmaksas.
Esmu šajā salonā ārstējusies ar hirudoterapiju un akkupunktūru. Mana veselība ir atgriezta, ko nevarēju gadiem ilgi sakārtot lietojot medikamentus. Salonā to sakārtoju trijās nedēļās par ievērojami mazāku summu, cik tika nevajadzīgi izdots zālēm.
Krīze skar visus. Ja jau darbinieki paši pērk dvieļus, tad tas apsveicami, bet nosodāmi, ka pēctam par to sūdzās aprakstot internetā.
Nav garīgas kultūras un cieņas daudziem, kas skabargu meklē citu acīs, bet baļķi savā neredz.
Novēlu salonam izturēt krīzi un veiksmi darbos.

O olivers 12.11.2009

Strādāju minētajā salonā jau 3 gadus un dīvaini, ka neesmu neko pamanījis no augstāk aprakstītā. Mani kolēģi ir patīkami un lapni cilvēki un klientiem ir pieejama atsauksmju grāmata, kur katrs var ieskatīties vai ir kāda sūdzība.
Pagājušā gada sākumā gan tika atlaista viena kosmētiķe par neatbilstību darba kvalifikācijai un viena sekretāre, kas neizturēja pārbaudes laiku. Man pirmā dzirdēšana, ka kāds no maniem darba biedriem būtu par saviem līdzekļiem pircis salonam saimnieciskās preces vai inventāru, nemaz nerunājot par dvieļiem.
Skumji, ka ētika drošvien kādai atlaistai darbiniecei tik zema, ka lai mazgātu sevi baltu aplej savu bijušo darba vietu ar netīrumiem.

G Gints 17.11.2009

Mana kolēģe A.Kanele viennozīmīgi ir spēcīga un harismātiska personība ar plašu zināšanu apjomu. Visu, ko viņa dara tas ir profesionāli un no sirds. Diemžēl pelēkā cilvēku masa spēcīgas personības nemīl. Interenets ir laba vide nesodītiem nopulgot cilvēkus.
Visi pacienti, ko esam sūtījuši uz salonu Anita ir apmierināti un atguvuši veselību. Tāpat visiem klientiem, kas sūtīti no Anitas pie mums uz pārbaudēm ir apstiprinājušās viņas uzstādītās diagnozes. Ja kādam personisks naids uz Anitu, tad vajag to kārtot personiski nevis aprunāt labu speciālistu internetā.
Par velti nekur pasaulē nekonsultē, nemasē un neārstē. Ja nepatīk cenas, tad vajag meklēt sev citas alternatīvas.

I Iveta 22.11.2009

Paldies, ka mana meitiņa sākusi runāt. Viņa nerunāja līdz septiņu gadu vecumam. nepalīdzēja nekas. Izlasīju par Anitu un aizbraucām. Jau pēc 3 seansiem mana meita sāka izteikt vārdus. Vēlāk teikumus. Tagad viņa mācās jau 7. klasē un viss kārtībā.
Paldies no sirds.

I Iveta 22.11.2009

Mans dēls līdz deviņu gadu vecumam čurāja gultā. Visas analīzes bija labas, bet viņš četru gadu vecumā bija nobijies no tumsas. Izlasīju par Anitu un atradu 1188 viņas atrašanos vietu. Pēc 3 sensiem punktu masāžas, psihoterapijas mans dēls pārstāja to darīt. Paldies salonam, masierim Vladimiram un Anitai.
Man kauns lasīt, ko šeit raksta cilvēki par "šarmu"", dvieļiem u.c. lietām. Man kauns, kā mātei, kas meklējusi palīdzību un to saņēmusi. Cik zemisli var būt nekopetenti darbinieki un cilvēki kam šāda veida salons, un Anita nepatīk personīgi. Šie cilvēki nav sastapušies ar patiesām problēmām. Vien savu nepatiku pauž vien tukšā un nepamatotās ambicijās. Kauns!!!
Paldies. Vienmēr jūs pieminu ar labu vārdu.

I Ilze 22.11.2009

Paldies salonam un Anitai, kas palīdzēja man atbrīvoties no muguras sāpēm, menopauzes karstuma viļņiem un manam brālim pēc insulta atgūt kustību spēju. Paldies!
Anita, jūs zin;at, ka esat man Dievs - Paldies JUMS! Man žēl, ka agrāk tikai ierakstīju pateicību jūsu Viesu grāmatā, bet šodien meklējot darbu internetā uzķēros uz jūsu vārdu. Nezinu, kas ir jūsu nelabvēļi, bet novēlu Jums darīt šo Svētīgo darbu kamēr spēks un Latvija jums palīdz. Paldies.

V Valdis 27.11.2009

PAldies, ka saārstējāt mani:)) Es atkal varu kustināt savu kaklu un roku bez sāpēm. Paldies, Anita un paldies visam kolektīvam par atsaucību, pacietību un iejūtību.

S sems 29.11.2009

Un tachu atrodas idioti, kas iet uz shaadiem kaktu kantoriem un veel aarsteejas:(((((
Peec tam, kad buss probleemas, tad atcereesies:(

J Jānis Silavs 05.12.2009

Grūti spriest, kas ir kaktu dakteris. Es salonā Anita apmeklēju sertificētu ģimenes ārstu, kas arī ir sertificēts netradicionālā medicīnā Hirudoterapijā.
Man ir artrīts un trokšņi ausīs. Atrītu minātā salonā ārstēju ar akkupunktūru, specializētu masāžu un parakstītām zālēm, bet triksni ausīs man noņēma 2 hirudoterapijas seansi. Ja par kaktu dakteriem var saukt arstus ar diplomiem un sertifikātiem, tad jau kaktu dakteri ir visās poliknikās un slimnīcās arī.
Šobrīd varu vien teikt, ka visi viedokļi, ko lasu internetā par šo salonu un daudziem citiem ir neobjektīvi. Neesmu izlasījis nevienu faktu, kas liecinātu, ka minētais salons un daži citi nepalīdz pie dažādām kaitēm.

J JolantaLaidiniene 05.12.2009

Es esmu šī salona sekretāre - administrātore.
Gribu paust savu viedokli, kas iespējams ar pārējiem nesakritīs. Strādāju salonā gadu. Atbildu arī par kārtību. Katram klientam ir dota informācija par cenām un pakalpojumiem, katrs var paust savu viedokli gan anketā, kas pieejama par konkrētu procedūru vai speciālistu, gan atsauksmju grāmata. Šī atsauksmju grāmata ir no 2000 .gada. Interesanti, ka neesmu neko tamlīdzīgu, kas rakstīts šeit lasījusi šajā grāmatā, kā arī gada laikā neesmu kā sekretāre dzirdējusi šādas apsūdzības, ko šeit lasu. Grāmatā un anketās ir pateicības un ieteikumi.
Neviens nav pilnīgi balts. Noteikti arī mūsu salonā ir trūkumi, bet tos cenšamies novērst. Manuprāt godīgāk un efektīvāk savu neapmierinātību ir paust uz vietas salonā un to risināt, nevis aizmiguriski zem nezināmiem nikiem aprunāt.
Man patīk mans darbs, un es mīlu salonu. Ja kādam nepatīk, lai iet citur . Atklāta saruna uz vietas ir godīga, bet interneta raksti ir klaču līmenis, kas parāda kāds ir pats rakstītājs.

H Hugo Djego 06.12.2009

"...triksni ausīs man noņēma 2 hirudoterapijas seansi."
Man arī trokšņi ausīs, vairāk kreisajā jau gadu.Kur vel Latvijā var atrast šādus specialistus? Man tas sākās pēc mugurkaula operācijas traumu institūtā.Esmu no Kurzemes.
Paldies!

J JolantaLaidiniene 07.12.2009

Lai atrastu hirudoterapijas speciālistus ārpus mūsu salona ir vairākas iespējas:) Minēšu divas: www.hirudoterapija.lv un www.akupunktura.lv sekcija hirudoterapija.
Lai jums veicās!
Jolanta