www.sudzibas.lv Salon plus Domina Friziere, kura man izroboja matus

Salon plus Domina - Friziere, kura man izroboja matus

Parasti pierakstos pie vienas frizieres, šoreiz man steidzami vajadzēja apgriezt matus, un pieteicos pie frizieres vārdā Vanda.
Viņa sāka manus matus griezt neatdalot pa daļām, vnk uz dullo, domāju, varbūt jauns veids, ar trīcošām rokām viņa mani izroboja, teicu, ka audzēju matus, bet nogrieza man 3cm īsāk, turklāt nevienāda garuma.
Iespējams, ka tā bija praktikante. Lūk tāpēc nekad vairs neiešu uz Salon plus, kādreiz man likās, ka tur ir profesionāli meistari, bet nē, es kļūdijos. Labs meistars nekad man nepraīs ik pēc minūtes, vai šitā, vai tā ?
Esmu tik vīlusies un dusmīga!

I

K Keita 22.10.2009

Nee, labs meistars neprasiis.Taa dara praktikanti, zinu ko runaaju, esmu maaciijusies par frizieri :D
Bet vai Tu pretenzijas izraadiji? Maksaaji?

; ;) 25.11.2009

pati esmu friziere.. un vienmer klientam visu izprasu lidz pedejam sikumam.. protams neviens naw aizgajis izrobots .. bet tas ka Jums prasa nenoziime ka tas ir slikti.. protams pastaviigajiem zinu visiu