SIA Saldus namu pārvalde - Siltais ūdens

Vēlējos jautāt , vai tas ir normāli , ka ziemas un gripas laikā netiks padots siltais ūdens ?Man mājās ir nepilngadīgi bērni,arī zīdainis , vai tas ir likumīgi? Vai tiešām šo atkaļķošanu nevar veikt citā laikā un ar īsāku laika posmu nevis 3 dienas ? Vai tiešām šajā gadījumā būtu jāiesaista raidījums "Bez Tabu "?

D

"Vēlējos jautāt , vai tas ir normāli , ka ziemas un gripas laikā netiks padots siltais ūdens ?" -tas nav normāli, taču vēl nenormālāk būtu, ja aizkaļķojuma dēļ plīstu ūdensvads, kas parasti notiek tieši ziemā.
"Man mājās ir nepilngadīgi bērni,arī zīdainis , vai tas ir likumīgi?" - ja tie ir jūsu bērni, tad, jādomā, ka tas ir likumīgi.
"Vai tiešām šo atkaļķošanu nevar veikt citā laikā un ar īsāku laika posmu nevis 3 dienas ?" - jūs vēlētos pakļaut savus bērnus ķīmisku atkaļķošanas līdzekļu ietekmei?
"Vai tiešām šajā gadījumā būtu jāiesaista raidījums "Bez Tabu "?" - ja domājat, ka viņi varēs veikt atkaļķošanu ātrāk - mēģiniet.

Latviešu tautas 13.02.2017

В посёлке "Гауя" (Инчукалнсский край) в многоквартирных домах с центральным отоплением лет 25 уже нет горячей воды. Бани нет примерно столько же (были выделены деньги и материалы, но бригадир строителей просто пустил их на ремонт своей квартиры). Бани нет и в самом Инчукалнсе... Поговаривали что будут возит в Вангажи, но... Так что "не гафья: и в тазике помоетесь!"

Latviešu tautas 13.02.2017

А почему бы Вам не пожаловаться сразу в Сейм или Европарламент? У Вас же такие замечательные депутаты как Парадниекс, Дзинтарс, Салинекс, Sandra Kalniete, Artis Pabriks, Valdis Dombrovskis и Роберт Зиле...