saldā orhideja - Piekrāpšana

Puiši neuzķeraties uz saldāsorhidejas un rudāslapsas sludinājumiem.Tā ir viena un tā pati persona, kas sola par 25 ls jauku, draisku atpūtu pirtiņā ar jaunām meitenēm, bet tā ir tufta.
Vairāk par uz vienas rokas pirkstiem Jūs neko nesaskaitīsiet saimnieci ieskaitot.
Jaukas meitenes tur nesastapsiet.Tur ir tikai pensionēta vecuma kundzes, kuras piemrasa saliet glāzes.

H harijs 06.04.2011

Opā seksam lv jau sūdzībās tusē.

I Inokentijs 07.04.2011

hm, kas ir piemrasa saliet glāzes ? Skolniek, vai tad stundu laikā jāstaigā pie tantēm uz pirti ? Un atdod mammai 25 ls !

A ansis 08.04.2011

es biju aizgājis uz to pasākumu un biju vīlies,
labāk par to naudu būtu kādu mauku izsaucis uz mājām.

L lieldienu.zakjis 30.04.2014

"Piekrāptais klients" - nu gan tu melo! Reklāmās vienmēr figurē cipars - ap 40-45 gadiem. Arī zaļos gurķus (tipa tevi un tev līdzīgos) tur vispār neaicina. Tā kā tu pats esi tas krāpnieks.