www.sudzibas.lv Salaspils novada pašvaldības policija nelietderīga resursu tērēšana

Salaspils novada pašvaldības policija - nelietderīga resursu tērēšana

Salaspils pašvaldības policijas galvenie uzdevumi:
1) Mērīt zāles garumu pie privātmājām,
2) Valsts svētku dienās noteikti ir virsstundas, lai apbraukātu visas dzīvojamās ēkas meklējot tās, kurām nav piekārti karogi,
3) Ķert nodokļu maksātājus kuri pašu pļautajā piemājas zālienā novietuši personīgo auto,
4) Ķert viņu viesus, kuri iebraukuši slēgtajā ciematā saulkalnē, kur ar auto iebraukt aizliegts,
5) Šobrīd noteikti ir piesaistīti papildspēki, lai safotografētu visus māju nosaukumus, pie kuriem nav norādes "privātīpašums".
Visi administratīvie pārkāpēji, kas nepareizi noformējuši mājas zīmes tiek personīgi uzaicināti uz iecirkni.
Nodokļu maksātāji - jūsu nauda tiek tērēta ultra derīgi. Ha ha ha!: d

I

č Čupakabra 17.10.2018

Jau vairākus gadus karogs pie mājas svētkos nav obligāts.

C Carlos12 17.10.2018

Man škiet ja valsts svētkos ir obligāts. Pēc paša izvēles karogu liek citās atzīmējamās dienās (Lietuvas neatkarības diena, genocīda upuru piemiņas diena utt)

č Čupakabra 17.10.2018

Satversmes tiesa 2015.gadā lēma,ka fiziskās personas karogu var valsts svētkos neizkārt . Juridiskāmgan tas ir jādara.

Оккупант 19.10.2018

ибо мы не ведаем что творим. Внутри каждого человека идет борьба.

L laurarimsa2200 21.03.2019
nevar balidzet bralim

nevar palidzet bralim kuram ir 6 gadi uzreiz dzin ārā no gerbtvem un kad iet atpakal savakt brali pieskata uz katra sola prasa cik gadi un kur ejat draudeja ka vares gaidit uz ielas teica lai pastedzas