www.sudzibas.lv Salamander ziemas zabaki

Salamander - ziemas zabaki

Iegadajos pirms 2 menesiem ziemas zabakus.. nav par isti pagajusi 2 menesi, ka vienam zabakam atlimejusies zole aizmugure un nedaudz priekspuse.. zabaki tiesam akurati nesati, kopti..
aiznesu uz veikalu un sausmas.. attieksme tapat ka pirksanas bridi ir vienkarsi briesmiga..
ieejot laba tela veikala Tu ceri uz apkalposanu samera augsta limeni, ja esi zabakus noskatijis uz summu ~100ls.. pardevejam butu jaskrien lai tikai noturetu sadu klientu nevis lai atbaiditu..
es isti neizprotu sadu veikalu politiku...attieksmes zina.. man ir vienkarsi pretigi tur iet..

A aga 12.02.2012

Vai tad garantijas nebija? Man pat par 40 Ls zābakiem iedeva garantiju.

A aga 12.02.2012

P.S. Maniem arī jau pēc 2 ned. zole vaļā, sprādzīte nokrita jau pirmajā nedēļā. Pirku citā veikalā, bet man ir apnicis. Iešu uz tirgu pa piecīti pirkt turpmāk. Kvalitāte būs tāda pati, tik lētāk. Un, starpcitu, attieksma 100x labāka!!!