www.sudzibas.lv Salamander Vienreizēji apavi

Salamander (Rīga Plaza) - Vienreizēji apavi

Salamander (Rīga Plaza) - Es savus zabakus pirku par 65ls un nēsāju zābakus dažus mēnēšus līdz man viņi saplīsa pa šuvi. Piedāvāja taisīt ekspertīzi. Laikam nāksies taisīt... bet noteikti vairak Salamander veikalā nepirkshu apavus..vienreizejos apavus ja vajag var arī nopirkt lētak par 65ls.

D

A ALEX 29.04.2010

Vajag pirkt apavus par 200 lvl un vairāk, lētāki ir sūdi!

Z ZANDA 21.05.2010

Es pirku SALAMANDER apavus it ka normali, Tagad visi apavi ta maksa, jums jau vajadzetu zinat ka un Latviju labus apavus neved, jarekinas ka nopirktie apavi kalpos 1 sezonu, es nopirku zabakus pa 167Ls zole saplisa, meistars teica ka zabaki labi, bet razotajs ieekonomejis uz zoli, ta izgatavota no vecam automasinu riepam un plastmasas.Cenai nau nozimes, ka paveiksies.Daudzi apavi nau domati Latvijas klimatam, ari fakts.

Z zuze 21.05.2010

Zanda. Latvijas kurpniekiem ir tāda aparatūra lai noteiktu ka tieši vecas riepas bija.
Principā vecās riepas arī pārstrādā... un it kā tas neskaitās kā brāķis, bet gan otreizējā pārstrāde