www.sudzibas.lv Sajūtu Rituāli Apkalpošanas kultūra

Sajūtu Rituāli - Apkalpošanas kultūra

Brīnišķīga mājas lapa un reklāma ar tekstiem par garu, garīgumu. Savukārt, lai cik skumji nebūtu, administratore rupja un pavirša, arī latviešu valodas zināšanas baisas. Prieks, ka salonam daudz darba, bet milzīga nesaiste starp ārējo tēlu un realitāti...

R

J julija101 30.09.2012

NEIESAKU NEKAD!!! Pirmkārt, apkalpošana drausmīga - nedraudzīga! Sākumā zvanot, lai pierakstoties, sieviete bija kāda tramvajā vai kur, it kā pierakstīja, teica, ka meistare atzvanīšot, lai precizētu, kas jāņem līdzi. Ok... Te nu pienāca man diena, es diemžēl es galīgi aizmirsu, ka man tā masāža, jo redz, man neviens nepiezvanīja... Tad nav ko solīt, ja tā nedara!!! Jo es gaidiju zvanu un biju domājusi - man meistare piezvanīs un tad nakamajā dienā būs jāiet. Nu lūk, tajā dienā, kad man tur vajadzēja būt (it kā), bet neviens neuzzvanīja, kā tika solīts, zvana nežēlīgi rupja sieviete un prasa, kur esmu, un bez mazvai jau bļauj. Tad mēģīnāju sarunāt uz citu dienu, jo kupona termiņš vēl nebija beidzes, bet neka, ši tik cirt pretī - nē un nē, visi tik aizņemti tai salonā, ka nav laika, pat neiedeva meistarei klausuli pēc mana (klienta ) lūguma! nu ko, 15Ls izmesti vējā, un nevienam neiesaku Sajūtu Rituāls ! Kā arī vēlāk domāju pati aiziet samaksāt, paskatīties, kas tas par kantori, bet nemaz negribas zvanīt tādām "mimrām"... Paldies!!! (un arī pērkamkopā diemžēl vairs nekad nepirkšu, labāk atnākt uz salonu un uz vietas redzēt, kas un kā) ! Lai veicas!!!NEIESAKU NEKAD!!! Pirmkārt, apkalpošana drausmīga - nedraudzīga! Sākumā zvanot, lai pierakstoties, sieviete bija kāda tramvajā vai kur, it kā pierakstīja, teica, ka meistare atzvanīšot, lai precizētu, kas jāņem līdzi. Ok... Te nu pienāca man diena, es diemžēl es galīgi aizmirsu, ka man tā masāža, jo redz, man neviens nepiezvanīja... Tad nav ko solīt, ja tā nedara!!! Jo es gaidiju zvanu un biju domājusi - man meistare piezvanīs un tad nakamajā dienā būs jāiet. Nu lūk, tajā dienā, kad man tur vajadzēja būt (it kā), bet neviens neuzzvanīja, kā tika solīts, zvana nežēlīgi rupja sieviete un prasa, kur esmu, un bez mazvai jau bļauj. Tad mēģīnāju sarunāt uz citu dienu, jo kupona termiņš vēl nebija beidzes, bet neka, ši tik cirt pretī - nē un nē, visi tik aizņemti tai salonā, ka nav laika, pat neiedeva meistarei klausuli pēc mana (klienta ) lūguma! nu ko, 15Ls izmesti vējā, un nevienam neiesaku Sajūtu Rituāls ! Kā arī vēlāk domāju pati aiziet samaksāt, paskatīties, kas tas par kantori, bet nemaz negribas zvanīt tādām "mimrām"...

S Sandija 09.10.2012

Lasu un brīnos, vai mēs domājam vienu un to pašu iestādi. Esmu bijusi www.sajuturituali.lv jau trīs reizes. Pirmās divas reizes pirku kuponus, pēdējo man uzdāvināja draugs uz dzimšanas dienu, jo biju stāstījusi, cik ļoti man tur patika. Piekritīšu - administrātore nav no tām pieglaimīgajām, kas cenšas par visu varu palīst zem ādas un ko ietirgot, bet pierakstītes esmu varējusi vienmēr. Jāsaka gan, ka pierakstu pēdējo reizi varēju realizēt tikai pēc 2 nedēļām no tās dienas, kad zvanīju, jo vakari bija jau aizņemti. Paldies meistarēm par lieliski paveiktajiem patiesi rituāliem! Es noteikti iesaku arī citiem.

donna b 09.10.2012

Hmmm. It kā vajadzētu būt antireklāmai, bet man sī iestāde ieinteresēja...

G Goa 11.10.2012

Es varu pateikt, ka man šajā vietiņā ļoti patika- kaut gan pierakstu bija jāgaida vesels mēnesis, bet tās bija ta vērts. Atmosferu un tiešam sajūtas rada meistares profesionālas un maigas rokas. Man ļoti patika - īpaši, kad pēc pilnās ķermeņa šokolādes masāžas mani vēl gaidīja tasīte ar garšīgo kakao!!! Noteikti iešu tur vēl!!

Z zany 03.03.2013

Pirmajam komentētājam varu vien nedaudz piekrist par sazvanīšanu un laika sarunāšanu- jā, arī es, kad šī gada sākumā iegādājos kuponu caur citulife.lv un pēc tam mēģināju sazvanīt, diezgan nopūlējos, līdz man tas izdevās un meitene pa telefonu nebija no tām laipnākajām, tomēr tikusi līdz salonam biju ļoti patīkami pārsteigta un pati šokolādes masāža- vnk dievīga!!! Sen nebiju jutusies tik labi! Nenožēloju nevienu iztērēto latu un noteikti došos uz turieni vēl kādu reizi!!! Varu teikt visu tikai to labāko! :)

P pretenzija 04.03.2013

Bet vai tad sajutu rituali nav Brīvības gatvē? Ja runa par to, tad administratore, pasniedz aukstu tēju un ar smaku nepatīkamu :(

D debby 10.09.2013

Organizēšna NEKĀDA! Izdomāju ar mīļoto brīnišķīgi pavadīt laiku mūsu jubilēja. Mēnesi ieprieks uzrakstīju tam salonam uz e-mailu jautājumu - "Vai var pierakstīties uz Rituālu Diviem uz ... datumu, plkst. ...?" Atbildi ilgi nenācās gaidīt - "Lūdzu atsūtiet savu kontaktnumuru, lai varam veikt pierakstu". Nu es priecīga, ka mīļotajam būs patīkamas sajūtas mūsu nozīmīga dienā, aizsūtīju viņiem savu kontaktnumuru, reģistrējos viņu mājaslapā un samaksāju par rituālu. Dienu iepriekš salona apmeklējuma uzrakstīju viņiem uz e-mailu vēlreiz - ka mūms rītdien plkst. ... būs Rituāls Diviem, ko vajag ņemt līdzi? Man atbildēja - "Varat paņemt līdzi dvieļus un čības." Kad pienāca Rituāla datums un laiks atbraucam uz adresi, kas noradīts mājaslapā (Brīvibas gatve 221, 3. stāvs). Hm... durvis ciet, norādes nekādas nav, zvanījām pie durvīm - neviens durvis never vaļā. Tad izgāja kāds vīrietis un jautā - "Ko Jūs meklējat?" Mēs sakām - "Masāžas salonu". Viņš - "Nekas tāds tē nav". Nu es ņēmu telefonu un davai zvanīt tam nolapītam salonam. Meitene paceļ klausuli, es viņai jautāju - "Mūms šodien ir paredzēts Rituāls Diviem uz plkst. ..., kur mūms jāiet?" A viņa man atbild ka uz šodienu tāds pierāksts nav... Es viņai sāku - "Ka nav? Es pa e-mailu ar jums sarunāju uz šo datumu." Viņa man sāka ka pa e-mailu viņi netaisa pierakstus un mēs varam atnākt uz to rituālu tikai pēc mēneša. Nu vot, jubilēja sačakarēta, noskaņojums nekāds… :( Kāpēc tad vajadzēja atbildēt ka veiksim pierakstu atsūtiet kontaktnumuru, un dienu iepriekš arī nevarēja pateikt ka nav tāds pieraksts. Labi ka vismāz nauda tika atgriezta, i to man vajadzēja padraudēt ar attiecīgajam instancījam.
Varbūt masāžu tur taisa brīnišķīgi, bet organizācijas NAV!

P Pluton 17.03.2014

Никому не советую!
Клюнула на дешевизну, купила на ZIZU скидочный купон на СПА-ритуал. В результате - испорченное настроение и потерянное время. Приехала туда чуть раньше записи: внутрь заходить нельзя, нужно ждать на лестнице! Подошло время - впустили... кругом мрак, прихожая метр на метр, вешалка прямо у двери - хамоватая женщина говорит: раздевайтесь и кидает поношенные тапки. Ну знаете ли, испытывать на себе, что ожидает дальше - не захотелось. Выслушала порцию "приятностей" и уехала. Благо, ZIZU повели себя достойно и деньги вернули без лишних вопросов.
В общем, никакой это не салон, а обычная контора "рога и копыта", живущая за счет клиентов, падких на дешевизну и красивые картинки на сайте и в объявлении.

L Lindux_ 09.06.2014

Man kaut kad menesi atpakal Sajutu Ritualos bija tvaika lade+piilinga rituals ar kuponu.
Ta ka neesmu no Rigas un Latvija vispar pedejos 8 gadus nedzivoju daudz kas jau aizmirsies un daudz kas vispar nav zinams, kur atrodas un ka tur noklut.
Diemzel iekapu nepareizaja mikroautobusa un aizbraucu uz Purvciemu..labi, ka apjautajos soferim vai ir gaidama ari Brivibas gatve uz ko sanemu atbildi, ka ne ar so transportu.
Kapu ara un zvaniju uz Sajutu ritualiem, jo nu jau sapratu, ka diemzel kavesu un velejos pajautat vai vispar mani kads gaiditu, ja vel meginatu uz turieni noklut.
Meitene ar ko runaju bija loti atsauciga un teica, lai braucot, jo laiks procedurai pietiksot vai ari tad nedaudz saisinas. Meginaju pastastit, kur es isti atrodos un par laimi secinajam, ka neesmu parak talu un meitene man ieteica, kur man jaiet un ar kadu transportu jabrauc un kur jaizkapj ara!
Pec nieka 15 minutem vai pat atrak biju klat!
Uzskatu, ka sis ir tas gadijums, ko var devet par `klientu apkalposanu` augstakaja limeni!
Pats rituals ari nelika vilties!Tvaika lade burvigi izsviedreja un pec tam svaigais udens ar apelsinu skelitem patikami atsvaidzinaja!
Masaza/pilings burvigi relakseja!
Un tejas tasite pec rituala patikami nosledza so sajutu ritualu! :)
Burviga pieredze!
Paldies!Kad atkal busu Latvija noteikti apciemosu atkal :)

Linda

P piparkūciņa 27.09.2014

Nesaprotu, kā var labi atsaukties par šo salonu? Kad es tur ierados caur kuponu uz sejas ādas attīrīšanas procedūru, priekštelpā bija tumšs, laikam taupa elektrību, labi tas nekas... Esmu pieticīga meitene taču man uzreiz palika pretīgi ieraugot, ka kušete uz kuras bija jāapguļās bija ar vecu segu noklāta, un mani itkā apsedza - uzmeta vecu dvieli, man pat mājās ir labāki dvieļi izskatījās kā no humpalām, tad man pateica lai pati uzvelku cepurīti matiem, tad ar vates pikučiem ar konkrēti vates pļackām man kautkā tīrija seju cap, ļap... tad no kautkādas apšmurgātas tūbiņas uzzieda augļskābi... un tā sieviete, kura mani apkalpoja bija apaļīga nekopta un izskatījās kā mājas drēbēs, saruna žargonos... itkā jau labvēlīga un laipna, bet viņa visu laiku vārījās un tas atbaidīja... tie līdzekļi no apšmurgātām udelēm un lētākā vate utt... fuj:( kupons maksāja kādi 15 eur... bet pirms tam biju uz salonu Brīvdienas parīzē kur akcijas cena šai procedūrai bija 20 euro... un tur bija kopta sieviete baltā halātiņā, viss balts tīrs un sejas masāža pārsvarā ar rokām un skaloja un ja skaloja seju ar ūdeni pēc kādas maskas tad ar masējošiem cimdiņiem. Meitenes netaupiet naudu, jo kuponos izskatās tas salons skaisti, bet tās ir tikai bildes...

S Sajūtu Rituāli 12.12.2014

Labdien, Piparkūciņa!

Jūsu aprakstīto pakalpojumu nekad neesam snieguši un nesniedzam. Ja tomēr šo pakalpojumu esat izmantojusi pie mums - studijā "Sajūtu Rituāli", lūdzu ziņu, kad šis pakalpojums tika saņemts un kādā portālā tika iegādāts dotais kupons. Ja tomēr ir notikusi kļūme un aprakstāt citu uzņēmumu, lūdzu atsaukt savu sūdzību, to precizēt.

Ar cieņu,
Kristīne Priede
Sajūtu Rituāli vadītāja

E Elīna_Agnese 30.01.2015

Bijām ar vīru uz pāra masāžu. Otrreiz neizvēlētos. ;, ((
Vieta laba, interjers interesants kopumā patika, ar laika rezervēšanu arī nebija problēmas. Administratore ok un iepriekšējā vakarā saņēmu atgādinājuma SMS ar norādi kas jāņem līdzi uz procedūru.

Man šokolādes masāža kopumā bija ok. Paveicās ar masieri. Masiere, kas bija vīram, vairāk staigāja apkārt nekā masēja. Pēc procedūras vīrs teica, ka gulējis un klausījies ka mani masē, un priecājies, ka vismaz man paveicās.

Domāju, ka ejot uz individuālām procedūrām varētu būt ok (atkarībā kura masieri), bet uz pāra procedūru vienam var nepaveikties.

S SabīneG 01.02.2015

Man ir negatīva pieredze ar šo iestādi. Vīrs uzdāvināja dzimšanas dienā dāvanu kuponu divām personām. Pagāja 5 mēneši līdz beidzot mums izdevās pierakstīties un šo "fantastisko" masāžu. Mēs nedzīvojam Rīgā un līdz ar to mums bija jāieplāno laicīgi šis pasākums. Katru reizi kā zvanīju pacēla nelaipna sieviete un atbildēja ka nākamā mēneša grafiks viņiem vēl neesot, lai zvanot mēneša sākumā. Beigās izdevās pierakstīties jo sākām sūdzētiem portālam, kurā tika iegādāts šis kupons.
Pienāca ilgi gaidītā diena. Šo dienu tiešām gaidīju lai varētu atpūsties un baudīt. Diemžēl nesanāca. Ieejot šajās telpās viss likās skaisti, tikai līdz tam brīdim kad mums par papildus samaksu (astoņiem eiro) iedeva gumijas parastas čības kuras man bija 5 izmērus par lielu un halātus, kas likās jau sen nokalpojuši. Bet nu labi, cerība vēl ir uz relaksējošo masāžu. Manam vīram paveicās ar masieri, viss bija normāli, bet ne tik labi lai nosauktu par baudāmu. Man diemžēl nepaveicās. Masierīte mani masēja ar rupju skrubi (diemžēl laikam man viņš bija stipru par rupju), sajūtas bija šausmīgas. Es biju ļoti saspringta un masiere man jautāja - Vai jums kut? Es atbildēju - Nē! Man sāp! Viņa turpināja masēt.. Nodomāju, nu labi, cik tad ilgi tas varētu būt, varbū vēl mazliet un būs superīgā masāža. Tā nu es nocietos un pēc šī pīlinga tika uzklāta plēve. Nogulējām 10-20minūtes. Tad mūs aizveda uz dušām, tās bija ļoti briesmīgas. Dušas telpā bija viena ziepītes, kuras nebija skaidrs vai ir roku vai ķermeņa, bet katrā ziņā tāds kā matu šampūns tur nebija. Viss pasākums bija beidzies. Biju ļoti ļoti vīlusies. Viena pozitīva lieta gan bija - piecu minūšu ilgā sejas masāža gan bija baudāma! NEKAD NEATGRIEZĪŠOS!

S sdg 25.02.2015

Sajūtu Rituālos bija gada sākumā, caur kuponiem uz ingvera masāžu-pīlingu-ietīšanu, neatceros precīzo nosaukumu.
Ar pierakstu problēmu nebija, saruna bija laipna, skaidrā latviešu valodā. Procedūras dienā gan man bija problēmas atrast īsto ieeju ēkai, neredzēju skaidru norādi, bet nekas traks!
Sagaidīja mani kopta sieviete, kas pēc tam arī bija mana masiere. Čības jau gaidīja, pakaramais sagatavots, uzgaidāmajā telpā pacienāja ar tēju, kamēr visu sagatavo - biju par ātru atnākusi.
Masāžas telpā jau bija noliktas biksītes, cepure, halāts - viss kā pienākas. Tvaika lāde bija izcila, vienīgi man nedaudz sareiba galva, uz ko masiere ātri reaģēja, nosēdinot vēsākā stūrī ar citronūdeni - var redzēt, ka pieiet katram individuāli, nevis kā konveijerā. Masāža bija burvīga - gan ķermenim, gan galvai, biju tik relaksēta, ka pat ietīšanas laikā aizmigu.
Ja nu vienīgi par mīnusiem - duša nebija manā masāžas telpā, bet bija jāpaiet kāds gabaliņš, kā arī būtu gribējies slaucīties īstā dvielī, nevis vienreizlietojamos, bet sliktāka procedūra no tā netapa!
Pēc masāžas cienāja ar zaļo tēju ar citronu. Biju ļoti labi atpūtusies un noteikti atgriezīšos!

L lilo27 06.01.2016

Tur tiešām ir briesmīgi!!! Biju ar vīru un nekad tur neatgriezīsimies- nekvalitatīvs servis visās jomās. Masāža-pīlings bija jau vairāk kā parodija :D Esam apmeklējuši arī citus spa gan Latvijā gan ārvalstīs un līdz šim labākais ir mūsu pašu ESPA- pāru aroma masāža vienkārši burvīga. Sajūtu rituālus varu ieteikt dāvināt kādam ienaidniekam :D :D :D

N neapmierinātais 24.02.2016

Attieksme un kvalitāte ir slikta.
Duša- netira, līdz dušai jāiet gabaliņš ārpus masāžas kabineta. Katra kabinetā nepienākās vaitad atsevišķa dušas telpa? Un dvielis, jā vienreizlietojamās lupatiņas:) Par to maksāt nu ne paldies! Neiesaku šo iestādi, esmu bijis Masāžas studijā Inari:) tur viss kā vajag gan katra kabinetā duša, un liels dvielis pēc dušas:) Kvalitāte ir laba :) Bija viena jauna blonda meistarīte, vienkārši super:) Labāk iet uz turieni nekā uz vietu kur nav kvalitātes un attieksmes.