Saimas vēlēšanas - Ieteikums

Es, kā latvijas patriots, tomēr aicinu izvērtēt par ko balsot nevis pēc reklāmām pirmsvēlēšanu, bet pēc darbiem!
Kas pacēla auto nodokli?kas izdomāja nekustamā īpašuma nodokli?Kas atbalstīja energotarifu pieaugumu, kas pacēla benzīnam nodokli?Un vel virkne darbības, kas grauj lv iedzīvotāja labklājību.
Mans reālais viedoklis, ir ka jābalso par Zatlera partiju, tāpēc, ka viņš ir koda vīrs, ja 70% vēlētāju sapratīs, par ko balsot, tad latvija izies no krīzes, ja turpinās balsot pa visādiem mērkaķjiem, tad vel 20 nabadzības gadi priekšā.
Aicinu siskutēt un komentēt!

T Tontons 15.08.2011

Siskutēt: tas gar pupiem grābstīties?
Koda vīrs: gan neļāva grābstīties?

Un vispār kurš izdomāja nodokļus???

M Mārtiņam 15.08.2011

Pirms raksti sūdzību, vispirms izgulies! Saeimas vēlēšanām nav nekādas jēgas, tie paši kas tur ir bijuši šos 20 gadus, būs tur arī turpmāk, tikai nomainīs krēslus.

K Kristaps 17.08.2011

Zatlers ir paņēmis vairakus grēkus uz sevīm...viens no tiem...es nekad neesmu ņēmis pateicības...naivie ...

S Sandra 17.09.2011

Man šodien atnāca īsziņa no Velesanas, teksts "SOGLASITES! Nado golosovat! Esi SASKANA ar sirdsapzinu! Nobalso!" Ko tas nozīmē? Vai LMT ir pārdevis kādam mūs (klientus)? Pēc īsziņas saprotams, ka jābalso par SASKAŅAS CENTRU?

T ToSandra 17.09.2011

Par tikko pašu atlaistajiem balso tikai dauņi, pārēji vai nu ignorē vēlēšanas, vai nu balso ar tukšu aploksni.

E Esesesseseseseses 17.09.2011

Neredzu jēgu šai balsošanai un šīm vēlēšanām, jo pie siles atkal, kā vienmēr ir bijis, būs slepus ieliktie!