www.sudzibas.lv Saima nodoklu celsana

Saima - nodoklu celsana

īsumā sakot, lai ekonomiskā situācija valstī uzlabotos nepieciešams samazināt tarifu elektroenergijai liidz 5 sant par kw, benzīna cenu līdz 60sant par litru DD 60 sant, jātceļ nekustamā īpašuma nodoklis, jāsamazina auto nodokļi par 100%, jāsamazina pvn līdz 17%, jasamazina cenas komunālajiem pakalpojumiem par 30-40%procenti, un vel jauzmet aci, ko vajdzētu samazināt,
Pēc tam jādomā par simtiem tūkstošu darba vietu radīšanu, būvējor ražotnes un attīstot lauksaimniecību.
Un cilvēkiem, kas dzīvo latvijā nav jāpalīdz atmaksāt lielais aizdevums ar astranomiskiem procentiem, ko paņēmusi saima, jo nauda tiek izšķērdēta, tas vel būtu piedodams, ja pa to naudu tiktu radītas jaunas darba vietas.

I

M maris 12.01.2011

Tieši tā un nevajag dirst, ka tas nav iespējams, jo degvielas cena bez nodokļiem ir apmēram 40 sant. litrā.Vajag visu degvielu vest no krievijas un neaplikt ar lielajiem nodokļiem.

J jānis 12.01.2011

Kas tā SAIMA ir??
Kurā valstī vai guberņā tāda ir?

M Ministrs 12.01.2011

Stulbie balti nēģeri, priecājieties, ka vispār jums atļauj dzīvot. Mēs piegriezīsim jums skābekli, līdz jūs visi nosprāgsiet.Jaunie saimnieki ilgi vairs gaidīt nevar!

E Etalon 12.01.2011

To:ministr. Es bušu tavs vergs, es darišu vissu.