www.sudzibas.lv Tetovējums Krāpšana, slikts serviss

Tetovējums - Krāpšana, slikts serviss

Piedāvā tetuvēšanās pakalpojumus, krustbaznīcas ielā 9, rīgā, teikā! Esiet uzmanīgi pirms piekrītiet saņemt tetuvēšanās pakalpojumu! Vissevišķi ja tetuvējumu plānojiet ar vairākiem piegājieniem. Nekādā gadijumā neveiciet pilnu samaksu pirms tetuvējums nav pabeigts, cilvēks vienkārši paņems naudu par iesāktu tetuvējumu, turpinājumam vienkārši neatradīs laiku. Neatbildēs uz telefona zvaniem. watsapā rakstīs, nav laika tagad un beigās pateiks ka laika trūkums un meklē citu tetuvēšanas meistaru. Apzināju velvienu personu kurai tieši tāda pati situācija. Persona kura man ieteica kā tetuvēšanās meistaru. Visu laiku būs atrunas un naudu tā arī nedabūsiet atpakaļ un tetuvējumam turpinājums nebūs. Arī pa līnijām netrāpa pēc zīmējuma, stundā prasa 30 eiro, paskatoties uz cenu, labi, maziņas kļūdiņas pieļaujams, var pieciest. Bet iesākto darbu pabeigt nevēlās un vienkārši pieklājīgi atšūs, jūs! Vel papildus tērēsiet naudu par dzēšanu. Lūdzu esiet uzmanīgi, izvērtējiet (nopietni) cilvēku kam uzticēt sava ķermeņa izrotāšanu.

Kolta 07.03.2019

Tetovējums - tā būs laikam pareizāk.

Neklusēsim !!! 07.03.2019

Piekrītu, atvainojos par gramatikas kļūdu.

T Tēvijas Sargs 07.03.2019

Sito džeku es zinu, dzirdēju ka nelegāli nodarbojās kazarmās ar to štelli. Kas tur labs iespējams zem tādas cenas.
Un čigāņu izcelsmes burkāns..no tādiem pa gabalu labāk.

š Šahirs Džavadovs 08.03.2019

Labdien,
Vēlos informēt, ka informācija minētajā sūdzībā pilnīgi neatbilst patiesībai. Ar šo rīcību (neslavas celšana, apkaunošana, apmelošana) Guntis Punkstiņš mēģināja no manis izkrāpt noteiktu naudas summu. Sakarā ar to, ka man pietika prāta laicīgi saprast, kas viņš ir par cilvēku, nekādās darīšanās es ar viņu neielaidos, automātiski kļūstot par viņa ienaidnieku. Un rezultātā, te nu es varu izlasīt dažādus izdomātus faktus un sacerējumus par sevi.
Sakarā ar to, ka pret viņu jau ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 177. panta pirmās daļas – par krāpšanu, variet iedomāties, cik patiesu informāciju viņš te par mani ir sniedzis, pārkāpjot Fizisku personu datu aizsardzības regulu, un nerunājot jau par vispār pieņemtajām Ētikas normām.
Zemāk var redzēt Gunta Punkstiņa sadarīto līdz šim:

Ar cieņu,
Šahirs Džavadovs

T Tēvijas Sargs 08.03.2019

Pilnīgi patiesība! Šahirs Džavadovs ir krapnieks un neizdara darbu līdz galam, panēma naudu un darbu neizdarija kā sakumā norunājām. Lūdzu izvertejiet iespējas tetoveties licenzetā salonā, nevis NBS kazarmās pagrīdas apstakļos !

A Alvils201911 08.03.2019

Konflikta situāciju neveido viena persona!
Kauns Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem par tādiem kadriem! Kauns visai Latvijai...

RAMONA👀 08.03.2019

Zin, palasot, man radās iespaids, ka autors zem cita segvārda komentē, tādējādi radot iespaidu, ka vairākiem ir problēma!

H Hekate 08.03.2019

Ceru, ka ne visi Tēvijas sargi ir tādi sūdzbībeles un rasisti, bet ir arī kāds inteliģents

L Lielamama 08.03.2019

Smieklīgi visi šie knauzernieki. Viens pa lēto kaut ko baksta, otrais pa lēto kaut ko grib lai uzbaksta. Otrais samaksā, bet čigāns uzmet latvieti. Vārdsakot abi labie!
Kā čigāns var dienēt nbs. Vai tad viņam vispār pase ir, interesanti. Kauns aizsardzības spēkiem.

ZETKOM 08.03.2019

Kā vispār var iedomāties iet tetovēties pie kaut kādiem pagrīdas nepārbaudītiem vazaņķiem. Šeit tev Guņča ir rezūltāts.

ZETKOM 08.03.2019

Nezinu kā īsti pie Šahira kazarmās, vai kur tur viņš pieņem. Bet domāju ka ne tuvu paredzētajiem noteikumiem. Esmu kādreiz bijis kaktu kantorī. Cik zinu, visi sāk ar pagrīdas kantoriem. Tad saprot ka jāiet tomēr pie speciālista. Ta ir kad grib pa lēto. Nekas labs pa 30eirīšiem nebūs, jāsapro tas! Diemžēl mēs mācamies no savām kļūdām nevis citu ieteikumiem.

Apolonijs 08.03.2019

Tad kurš kuru uzmeta, nav skaidrs! Vajag uzmanigāk izvērtēt savu attieksmi - lai netop šādas cieņpilnas reklāmas. Vienam izskatās uz visu vienaldĪba ko raksta. Otram sāpīgi dvēselei. Kādu laiku klusiņām bīdījis pašdarbību pa 30 stundā. Un bams, kļūdijies attieksmē, bams, trāpijis sūdzībās.lv. Bams, visi vainīgi, bams! Tomēr dienestā karavirs 24h/7/365. Cieņpilns apkaunojums. Googlē viss parādās. Attiecīgajām amatpersonām būtu jaīzvērtē un jāreaģē, ko dara personas dienesta laikā kazarmās. Kā vispār pieļaujama situācija, karavīrs ierīko privātu tetovēšanas pieņemšanas punktu kazarmās...

B Bimbaums 08.03.2019

Z Zīļuks 11.03.2019

Z Zīļuks 12.03.2019

Pārbaudot šo sūdzību no cita datora mans pēdējais komentārs, kurā norādu uz aizdomīgiem profiliem un šīs personas apmleošanu, neparādās. Komentāru skaits gan atmasko to, ka mans komentārs, iespējams, ir apzināti paslēpts.

Z Zīļuks 12.03.2019

Mēģinu vēlreiz - Vēršu uzmanību, ka šī izskatās pēc apzinātas apmelošanas kampaņas, ņemot vērā arī to, ka sūdzības ievietošanas dienā un uzreiz pēc tās, ir izveidoti tādi komentētāju profili kā "Alvils201911", " Tēvijas Sargs" un "ZETKOM", kuru vienīgie komentāri ir tieši pie šīs "sūdzības".

Babite20 12.03.2019

Cik saprotams NBS karavīrs. Alga maza, jāapčakarē citi, tādā valstī dzīvojam

U Ugisnbs 12.03.2019

Lūdzu izvērtējiet visus apstākļus par un pret pirms saņemt tetovešanās pakalpojumus pie šīs personas. Viņš nav profesionālis un vairākus cilvēkus atstājis ar nenobeigtiem tetovējumiem.

A Anonimous7 19.03.2019

Tāpēc nav jābūt mīkstajam un jātaisa tetovējums par vienu reizi :D