saftehnika

a/s "SAF tehnika" ir viena riebīga firma. Tā vietā lai uz Ziemassvētkiem atbalstītu kādu labdarības akciju, tiek rīkota pamatīga izdzeršanās, bet ja kāds darbinieks ir pazvanījis uz kādu ziedojumu tālruni no darba telefona, tad no šī darbinieka tiek iekasēta ziedojuma summa 10 kāršā apmērā!!!
Kauns, ka Latvijā ir tādas firmas

J

J Juris 15.09.2011

Nav tiesa! Kas attiecas uz ziemassveetku balleem un iedzershanaam - cilveekam pasham jaazina savs meers - neviens nenaak un riiklee ar varu nelej. Jaa, vadiiba varbuut labu gribeedama atveeleeja vairaak naudinju- lai darbinieki un vinju gjimenes var pilnveertiigi izbaudiit sveetkus, bet ja darbinieks "noraujas" taa nav uznjeemuma vaina - bet vienalga neviens peec tam ar pirkstu neraada.

Kas attiecas uz ziedoshanu - es pats pusgadu deelj darba telpu truukuma tai laikaa dabuuju straadaat plecu pie pleca ar finansistiem un juristiem vienaa telpaa - zinu cik daudz un kaadas summas SAF Tehnika ziedoja beernu namiem/slimniicaam - cepuri nost !! Un darbiniekiem kas zvana uz ziedojumu taalrunjiemm no darba telefona (respektiivi - ziedo sveshu naudu, kas nav vinjeejaa) uzskatu ka pelniits sods. Jo ja Tu ziedo - Tu ziedo savu nopelnito naudu!